Rozpoznajesz ich? Zawiadom policję

Region

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim prowadzą postępowanie dotyczące nieautoryzowanych przelewów z kont bankowych, do których mogło dojść między innymi w Pruszkowie.

Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego KPP w Ostrowie Wielkopolskim prowadzą postępowanie dotyczące oszustw komputerowych. Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny z tamtejszą jednostką.

Każdy, kto rozpoznaje widoczne na zdjęciach osoby proszony jest o kontakt telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę: asp.szt. Radosławem Topko tel. (62) 73 77 298, asp. Łukaszem Adamek tel. (62) 73 77 492, wydziałem dochodzeniowo-śledczym tel. (62) 73 77 280 lub z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim pod całodobowym numerem (62) 73 77 211.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Rozpoznajesz ich? Zawiadom policję”

 1. ojtamojtam pisze:

  wygląda jak była żona. moja była żona…sęp na kasę , pazerna na złoto , nieokiełznana chciwość.. ups to o teściowej 😉 ale z twarzy podobna zupełnie do nikogo ,nijaka taka ale teść zdzisek nie narzeka bo ? jego żona źle znosi krytykę a spanie na wycieraczce nie jest wygodne…

 2. Juresa pisze:

  Uwaga na dziwne telefony typu akcja CBA, CBS, hakerzy i włamanie na Pana/Pani konto. Musimy działać proszę o …
  Dajcie znak swoim babciom czy dziadkom, że oszuści dzwonią i próbują różnymi sposobami wyłudzić kasę.

 3. Wilku najprawdziwszy pisze:

  Na pierwszych trzech zdjęciach to chyba Yoko Ono

 4. wiki pisze:

  No na pierwszym zdjęciu to wypisz wymaluj Michael Jackson

 5. Anonim pisze:

  Kapować nie wolno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły