Rozbudują ul. Skorupki

Piastów

Urząd miasta w Piastowie ogłosił przetarg na rozbudowę odcinka ul. Skorupki od ul. Piłsudskiego do posesji nr 16.

Ulica Skorupki przejdzie metamorfozę prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Wszystko zależy teraz od tego czy przetarg uda się rozstrzygnąć. A na to wpływ ma wiele czynników, w tym przede wszystkim zaproponowana przez firmy cena. O tym, czy mieści się w puli przeznaczonej na to zadanie, przekonamy się 17 października. Nastąpi wówczas komisyjne otwarcie ofert w przetargu na rozbudowę ul. Skorupki.

A jaki jest zakres inwestycji? Prace będą prowadzone na odcinku od ul. Piłsudskiego do posesji nr 16. Projekt obejmuje wykonanie utwardzonej nawierzchni jezdni, wykonanie prawostronnego chodnika dla pieszych, budowę zjazdów do działek sąsiadujących z ulicą, wykonanie 15 ogólnodostępnych miejsc postojowych dla samochodów osobowych, oznakowanie pionowe ulicy, kanalizację i oświetlenie.

Jeśli przetarg uda się rozstrzygnąć przebudowa powinna zakończyć się jeszcze w tym roku, a dokładnie w połowie grudnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.