Rozbój przy torze kolarskim

Pruszków

W poniedziałek popołudniu w okolicach pruszkowskiego toru kolarskiego doszło do rozboju. Zaatakowany i okradziony został 44-letni mężczyzna. Sprawcy szuka policja.

– Pokrzywdzony został mężczyzna w wieku 44 lat. Został zaatakowany przy pomocy narzędzia, ale nie był to nóż. Sprawca zażądał pieniędzy. Pokrzywdzony oddał kilkaset złotych, napastnik uciekł – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jak dodaje, policja poszukuje sprawcy, śledztwo w tej sprawie rozpocznie też prokuratura. Z informacji jakie otrzymaliśmy nie wynika, aby poszukiwany był obcokrajowcem, choć takie pogłoski pojawiały się m.in w relacji jakie otrzymywaliśmy od czytelników.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Rozbój przy torze kolarskim”

 1. stefan pisze:

  znajdą równie szybko jak śp. Dawidka . Popatrzcie po budowach tam pracują różnej maści „fachowcy” nie rejestrowani .no i portret pamięciowy by się przydał .

 2. Pruszkowiak pisze:

  miasto monitorowane 😀

 3. Hmm pisze:

  Z rozmowy z poszkodowanym wynikało ze osoba która go napadła mówiła z mocnym akcentem rosyjsko ukraińskim i miał przecięty policzek od noża co ciekawe narastnik miał zawinięta rejkojesc w jakaś szmatę pisze to po to żeby ludzie wiedzieli co się stało bo dużo ludzi spaceruje tam w okolicach toru kobiety dzieci rodziny a dodam iż zdarzenie miało miejsce przy placu zabaw dla psów

 4. ale jaja pisze:

  no i zaczęło się ! ciekawe kiedy wojsko wypuszczą na ulicę bo , statystycznie jest za mało policji na statystycznego polaka . Bo emigrantów przybywa a jeść i pić trzeba .A porządku nie ma kto pilnować .ciekawe czy właściciele mieszkań oddanych pod wynajem płacą zgodnie ze stanem osobowym w lokalu,za śmiecie i inne „osobowe” opłaty że o skarbówce nie wspomnę?? sąsiedzi bójcie się bo nie mam zamiary płacić za was !

 5. PL pisze:

  Ukrainiec? Mozliwe. To fatalny Naród !!!

 6. Brwinowianin pisze:

  ostatnio miałem kolizję z ukraińcem, gość tak mówił doskonale po polsku bez akcentu, że dopiero jak powiedział że jest ukraińcem, to…wiedziałem że jest ukraińcem 🙂 Ale uczciwy był chłopina, przyznał się do jego winy i dogadaliśmy się finansowo bez wzywania policji.

  • wpr pisze:

   jaki to ma związek z tematem??

   • Wiprer pisze:

    Nie każdy ukr to bandzior i pijak. Są wyjątki.

   • Rusz łepetyną pisze:

    Taki, że napadniętemu mogło WYDAWAĆ SIE, że ma do czynienia z Polakiem. Tak trudno pomyśleć?

    • Fukpoland pisze:

     Oj nie ładnie tak . Pamiętajcie ludzie że Polacy też jeżdżą za granicę do pracy. Kiedyś musieli teraz chcą. I też nie mówią o nas dobrze. Więc. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Wzywam raczej do modlitwy, bo TAAKI mamy klimat.

     • ToTylkoJa pisze:

      Ale my nie mordowaliśmy dzieci, kobiet, starców, poczytaj jakich rzezi dopuszczali się Ukraińcy na Wołyniu, w Małopolsce,.. to nie my z radością wstąpiliśmy do SS-Galizien,.. to nie my pacyfikowaliśmy warszawską Wolę, dopuszczając się takich morderstw, że jak Niemcy to zobaczyli to wymiotowali,..

   • Brwinowianin pisze:

    taki ma związek że zobaczyłem policjantów, i tylko taki w zasadzie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły