Rowerowe patrole w Milanówku

Milanówek

Milanowscy strażnicy miejscy rozpoczęli rowerowe patrole. To nie przypadkowy pomysł. Patrole na rowerach kontrolują m.in. tereny rekreacyjne.

Widok strażnika miejskiego na rowerze nikogo nie dziwi. Rowerowe patrole mogą lepiej kontrolować miasta. Na rowerze można wjechać do parku czy na blokowisko. W Milanówku strażnicy na rowerach oprócz patrolowania miasta czuwają również nad bezpieczeństwem innych rowerzystów.
– W miarę możliwości, patrole rowerowe będą kierowane w pierwszej kolejności w rejon rekreacyjno-wypoczynkowy i w miejsca, gdzie dojazd radiowozem jest utrudniony lub niemożliwy. Strażnicy miejscy patrolować będą także ścieżki rowerowe – informuje milanowski magistrat.

Strażnicy będą zwracać uwagę na wykroczenia popełniane przez osoby wypoczywające na terenach rekreacyjnych oraz na kierujących jednośladami, pieszych czy rolkarzy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Rowerowe patrole w Milanówku”

  1. Benny Hill pisze:

    I tak mnie nie dogonią

  2. ONA pisze:

    a będą też zwracać uwagę na spacerujących na smyczy z pieskami idących po „ścieżkach” rowerowych ?

  3. Anonim pisze:

    A policja na co czeka??? Rowerki Rowerki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły