Rower wrócił do właściciela

Piastów

Sezon rowerowy w pełni. To także gratka dla złodziei jednośladów. Jednego z nich zatrzymał dzielnicowy z komendy w Piastowie.

Jak informuje kom. Karolina Kańka z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie – We wtorek [17 maja – przyp. red.] dzielnicowy z Piastowa otrzymał informację o sprawcy kradzieży roweru spod stacji PKP w Pruszkowie. W czasie obchodu zauważył podejrzanego na ul. 11 Listopada, jadącego rowerem.

Mężczyzna zauważył radiowóz, przyspieszył i wjechał w uliczkę. Następnie porzucił rower i schował się za budynkiem. Policjant zatrzymał 48-latka i zabezpieczył rower.

Zatrzymany przyznał się do kradzieży, której dokonał kilka godzin wcześniej pod dworcem PKP w Pruszkowie. Przyznał także, że chciał sprzedać rower. Zguba została oddana właścicielowi, a 48-latek wkrótce usłyszy zarzut kradzieży. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie – dodaje Kańka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Rower wrócił do właściciela”

 1. Anonim pisze:

  Rowery kradną koło WKD Pruszków robią to panowie że Żbikowa ul Szkolna i pan z ul Ireny Ostoja Później rower jest malowany na Szkolnej na poddaszu i sprzedawany ..

 2. Ania pisze:

  Mojemu synowi też ukradli rower Cross pod stacja PKP Piastów 26.05.2022
  Przecięte zabezpiczenie. A kamery do okoła.

 3. Anonim pisze:

  Mojemu synowi tez ukradli rower przy stacji PKP Piastów 26 maja 2022 Cross

 4. SkromnyPastuszek pisze:

  Codziennie kradną rowery !
  Jeśli nie będziemy obcinać za to rąk proceder się nie skończy nigdy !!!

 5. Do boju polacy pisze:

  Wojsko Polskie jedzie na Ukraine

 6. Do boju polacy pisze:

  Ukraina

 7. Mariusz pisze:

  Czy aby na pewno było to pod PKP Pruszków?

 8. olo pisze:

  powinno się odrąbywać rękę za kradzież , innej metody na to bydło nie ma !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły