Rodzina z Jaktorowa potrzebuje pomocy!

Jaktorów

24 września w wyniku pożaru rodzina Gotowców straciła dach nad głową. Gmina zwraca się do ludzi dobrej woli o wsparcie materialne i finansowe dla poszkodowanych.

Do zadarzenia doszło około godz. 8.00. Strażacy gasili wówczas pożar, który wybuchł w budynku mieszkalnym przy ul. Chmielowskiego w Jaktorowie. O sprawie pisaliśmy tutaj.

Jak pomóc rodzinie? Jak już wspominaliśmy potrzebna jest pomoc nie tylko finansowa, ale i materialna. Potrzeba: materiałów na odtworzenie dachu (deski, blachodachówka itp.), wszelkie materiały budowlane na zabudowę poddasza (płyty gipsowe, wełna mineralna folia, cement, pustaki, cegła, płytki ceramiczne, farby, kable do instalacji elektrycznej, gniazdka itp.), stolarkę okienną, transport do przewozu materiałów budowlanych.

– Każda udzielona pomoc w znaczący sposób zniweluje skutki i zniszczenia spowodowane pożarem, pomoże odbudować spalone poddasze. W związku z powyższym gorąco apelujemy i prosimy wszystkich, którzy mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem – napisano na stronie gminy Jaktorów.

Wsparcia finansowego możemy dokonać bezpośrednio na konto rodziny poszkodowanej:
ING Bank Śląski Nr : 25 1050 1924 1000 0090 6385 4567

Koniecznie z dopiskiem „Darowizna po pożarze” Mariola Gotowiec.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.