Roboty drogowe na Gałczyńskiego

Pruszków

Trwają prace związane z przebudową ul. Gałczyńskiego w Pruszkowie. Na tą inwestycję czekało wielu mieszkańców tego rejonu, bowiem droga była w fatalnym stanie.

Nawierzchnia Gałczyńskiego była prawdziwym koszmarem. Po opadach deszczu bardziej przypominała poligon wojskowy niż drogę, a mieszkańcy musieli poruszać się po niej w kaloszach. Na szczęście roboty drogowe już trwają. Do przebudowy zakwalifikowano około 500-metrowy odcinek od ul. Rozbrat do ul. Nałkowskiej.

Na początku kwietnia pruszkowski urząd ogłosił przetarg, w którym wzięło udział aż dziewięć firm. Po dokładnej analizie wyłoniono wykonawcę przebudowy nawierzchni ul. Gałczyńskiego. Zwycięskie przedsiębiorstwo za realizację zadania zgarnie 970 tys. zł.

Jakie prace zostaną wykonane? Przede wszystkich powstanie nowa nawierzchnia jezdni z kostki betonowej, 40 miejsc parkingowych oraz chodniki. Nie mniej ważna jest budowa kanalizacji deszczowej jak i oświetlenia drogowego.

Wykonawca ma czas do końca tego roku (31 grudnia) na przeprowadzenie tej inwestycji.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.