Robert Lewandowski dla Antosia. Wylicytuj koszulkę z podpisem

Komorów

6-letni Antek, mały piłkarz Akademii Młodego Sportowca Komorów, zmaga się z białaczką. Już dziś w szkole przy al. Marii Dąbrowskiej odbędzie się festyn na jego rzecz. Do wylicytowania m.in. koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego i rakieta tenisowa sióstr Radwańskich.

Chłopiec od roku walczy z poważną chorobą. W potrzebie pomagają mu klubowi koledzy z Akademii Młodego Sportowca w Komorowie. – Treningi piłki nożnej od zawsze sprawiały mu ogromną radość, bo piłka nożna jest jego wielką pasją. Niestety los trochę pomieszał i dość wcześnie 6-letni Antoś ma przed sobą najważniejszy mecz. Jego meczem jest walka z chorobą jaką jest białaczka. Wiadomość spadła na Antosia i jego rodziców nagle tak jak na nas wszystkich. Nadal jest nam ciężko w to uwierzyć. Nie zastanawiając się długo postanowiliśmy nie siedzieć z założonymi rękoma i zrobić coś aby łatwiej Antosiowi i jego rodzicom było przejść przez ten ciężki czas – piszą organizatorzy festynu dla chłopca.

Mobilizacja odniosła skutek, o czym będzie można przekonać się już dziś. – Wspólnie z rodzicami z akademii, rodzicami ze szkoły i dobrymi ludźmi ze świata sportu, mediów oraz innymi osobami o wielkim sercu organizujemy charytatywny festyn kulturalno-sportowy, gdzie będzie zorganizowana zbiórka pieniędzy, która wesprze Antosia leczenie. Akcja charytatywna odbędzie się 7 stycznia 2018 roku w hali sportowej w Zespole Szkół przy alei Marii Dąbrowskiej 20/12 w Komorowie. Wszystko toczy się bardzo szybko i już po kilku dniach udało się zgromadzić wiele gadżetów od osób związanych ze sportem czy mediami, ale nie tylko. Na festynie zorganizujemy różne pokazy sportowe , występy taneczne i inne atrakcje.Wszystkie rzeczy które zostaną przekazane na aukcję zlicytujemy podczas festynu – czytamy na facebookowej stronie wydarzenia.

Przedmioty na licytację dla Antka przekazali znani sportowcy. Szczytny cel będzie można wesprzeć kupując koszulki z podpisami Roberta Lewandowskiego, Michała Pazdana, piłki z autografem Marcina Gortata czy rakiety tenisowej podarowanej przez Agnieszkę i Urszulę Radwańskie. Początek o godz. 11.00.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.