Remont kortów w Granicy

Granica

Ruszyły konsultacje w sprawie remontu kortów w Granicy. Piłka jest po stronie okolicznych mieszkańców. To właśnie oni zdecydują o przyszłym kształcie tego miejsca.

Gmina Michałowice wygospodarowała środki z budżetu na remont kortów w Granicy. Władze wraz z mieszkańcami zdecydują o przyszłym kształcie tego obiektu.

– W październiku 2020 roku rada gminy Michałowice podjęła uchwałę umożliwiającą zmianę planu miejscowego dla terenu wykorzystywanego na sport i rekreację w Granicy. Prace nad zmianą planu miejscowego zostały podjęte, aby stworzyć możliwość budowy całorocznej bazy socjalnej dla sportowców korzystających z boiska i kortów tenisowych. Zmieniony plan umożliwi zadaszenie kortów. Dzięki temu wyremontowane korty mogłyby być całoroczne – informuje Małgorzata Pachecka wójt gminy Michałowice. – W dalszym ciągu ich głównymi użytkownikami będą przed południem uczniowie. Na kortach zadaszonych będzie można zaplanować zajęcia całoroczne, na przykład lekcje WF z podstaw tenisa. Po południu korty będą ogólnodostępne dla mieszkańców (z obsługą trenerską lub bez) – dodaje.

Mieszkańcy mogą podzielić się spostrzeżeniami na temat modernizacji kortów wypełniając ankietę opublikowaną w Internecie.

Ankieta dostępna tutaj

 

Ankietę można wypełnić do wtorku 24 listopada.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Remont kortów w Granicy”

 1. raz pisze:

  lepiej gdyby RG podjela uchwale o wzieciu sie za robote pracownikow gminy lacznie z wojtowa. Na razie wynikow malo. Moga zaczac od sprzatania gminnych ulic, remontow ulic, likwidacje zalewanych ulic itd. Lista jest spora.

 2. Jerzy pisze:

  Bardzo zły pomysł. Żaden tenisista nie przyjdzie na korty, których nie można zarezerwować. Bierze rakiety, torbę, piłki, strój na zmianę, przyjeżdza a tu się dzieci bawią. Więcej taki tenisista nie wróci. Wpuszczenie rzeszy amatorów pociągnie za sobą dodatkowe koszta.

  • none pisze:

   Jeżeli Szanowny Pan Tenisista potrzebuje mieć kort tylko dla siebie, to ma w czym wybierać. Kortów w okolicy jest dostatek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły