Remont DW 720 zakończony

Brwinów

Remont fragmentu drogi wojewódzkiej nr 720 w Brwinowie został w pełni zakończony. Wisienką na torcie było wykonanie poziomego oznakowania drogi.

Prace drogowe rozpoczęły się wraz z początkiem sierpnia i trwały kilka dni. Chodzi o 170 mb drogi wojewódzkiej na odcinku od przejścia dla pieszych przy kościele do „zebry” tuż przy tunelu. Mimo, że wymiana nakładki asfaltowej została dość szybko przeprowadzona, to brakowało znaków poziomych. Te właśnie się pojawiły. 

Zdjęciem świeżo wyremontowanej ulicy pochwalił się na Facebooku burmistrz gminy. – A jezdnia drogi wojewódzkiej nr 720 na brwinowskim rynku, po remoncie nawierzchni i odtworzeniu oznakowania poziomego wygląda dzisiaj tak (patrz zdjęcie) – napisał Arkadiusz Kosiński, burmistrza Brwinowa. – Chyba warto było przez 3 dni (1 dzień – frezowanie, 2 dzień – nakładka asfaltowa po północnej i wschodniej strony, 3 dzień – nakładka asfaltowa po południowej i zachodniej stronie) się przemęczyć? – dopytuje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.