Regulska już otwarta

Reguły

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich kierowców dojeżdżających do i z Warszawy. Ul. Regulska w Regułach znów jest przejezdna.

Niewiele ponad trwa remont ul. Regulskiej w Regułach. W ramach prac wymieniona została konstrukcja jezdni, wybudowano nowy chodnik oraz drogę dla rowerów. Remont przeszły również instalacje podziemnie. 

Sama droga była gotowa jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, jednak kierowcy na oddanie ul. Regulskiej do użytkowania musieli poczekać do dziś. 

– Bardzo się cieszymy, że dziś udało się otworzyć dla ruchu ulicę Regulską w jej odcinku pomiędzy koleją WKD a Alejami Jerozolimskimi. Była to odważna inwestycja, ponieważ prowadziliśmy prace zimą. Z przymrużeniem oka mogę powiedzieć, że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Mieszanka sprzyjających warunków pogodowych i dobrej pracy drogowców sprawiły, że droga jest otwarta przed czasem – mówi Maksym Gołoś, starosta Pruszkowski. – Liczę na to, że kolejne inwestycje też będą przebiegały w tak znakomitym tempie. Myślę, że przejściowe niedogodności dla mieszkańców w związku z zamknięciem tego odcinka się opłaciły – dodaje starosta.

Drogę udało się otworzyć chwilę przed terminem, ten został wyznaczony na 6 stycznia. Przebudowa wspomnianego odcinka ul. Regulskiej kosztowała przeszło 3 mln zł. Połowę tej kwoty dołożyła gmina Michałowice

 

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.