Rajd Barbórka zagości również w Nowej Stacji

Pruszków

3… 2… 1… Start! Odliczanie do startu Rajdu Barbórka trwa. Dla wszystkich miłośników rajdowych emocji czekać będzie szereg niespodzianek w centrum Nowa Stacja. I to jeszcze przed startem rajdu.

W pierwszy piątek miesiąca w Pruszkowie będziemy gościć odcinek specjalny Rajdu Barbórka. Kierowcy zmierzą się na ulicach Pruszkowa oraz na parkingu Nowej Stacji. W czasie niezwykłego wyścigu samochody rajdowe pokonają wjazd ślimakowy i przeszkody na parkingu znajdującym się na dachu galerii. Wstęp na OS rozgrywany na ulicach Pruszkowa jest bezpłatny.

To jednak nie koniec atrakcji: W centrum Nowa Stacja w dniach 1 i 2 grudnia w godz. 12:00-19:00 przed wejściem głównym stanie symulator dachowania. Skorzystać z niego może każdy. Jest tylko jeden warunek. Należy okazać paragon za zakupy w jednym ze sklepów w Nowej Stacji – wartość minimalna zakupów to 50 zł (w przypadku zakupów dokonanym w supermarkecie Carrefour 80 zł)

To jednak nie koniec. – Dla osób, którym te atrakcje nie zapewnią odpowiedniego poziomu adrenaliny, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są: wejściówki na kolejne odcinki Rajdu, przejazd po pruszkowskim odcinku specjalnym z zawodowym kierowcą rajdowym. Zasady konkursu znajdziecie na naszym fanpage’u, a informacje dotyczące zmian w organizacji ruchu w naszym wydarzeniu na Facebooku: Rajd Barbórki w Nowej Stacji – zachęcają przedstawiciele Nowej Stacji.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Rajd Barbórka zagości również w Nowej Stacji”

  1. Rysio pisze:

    Nie lubię takich atrakcji ! Wolę piłkę nożną np.na Zniczu !

  2. Gość pisze:

    Lepiej dajcie znać jakie ulice będą zablokowane przez te liczne atrakcje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły