Pumptracki na ostatniej prostej

Brwinów

Postępują prace przy budowie torów rowerowych, nieopodal ul. Piłsudskiego w Brwinowie.. Urząd planuje otwarcie na początku lipca.

Postępy widać niemal z dnia na dzień. Tylko w ostatnich kilku dniach wykonawca zdążył ułożyć alejki na dojściach do obydwu torów rowerowych. Położono również trawę z rolki na skarpach i obsiano trawą pozostałe tereny zielone. Według zapowiedzi, w nadchodzących dniach zostaną zainstalowane lampy oświetleniowe. Później pozostaną już prace wykończeniowe.

Pozostaje tylko jedno pytanie, kiedy będzie można korzystać z pumptracków? – Odbiór robót planujemy w tygodniu po 17 czerwca… Potem formalnie musimy uzyskać decyzję pozwolenia na użytkowanie od powiatowego inspektora nadzoru budowlanego. Spodziewam się jednak, że przy tak prostym obiekcie nie potrwa to długo i od początku lipca obydwa nasze tory pumptracków będą mogły być normalnie wykorzystywane – informuje Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa.

Będą to dwa tory, easy pumptrack i mini pumptrack. Ten pierwszy to dobrze wyprofilowany tor, po którym można poruszać się bez pedałowania, jedynie poprzez balans ciała. Ten drugi będzie podobny, tylko mniejszy. Po torach można poruszać się nie tylko na rowerze, ale i na deskorolce, hulajnodze lub rolkach.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Pumptracki na ostatniej prostej”

 1. bolakirobaki pisze:

  loj loj piiiiniendze wydajo moje loooj a czemi mie nie dali kwiiiiii

 2. Przerażony pisze:

  Może Pan Burmistrz by się wziął za brwinowski park…za oczyszczenie stawu w parku, a nie budowanie czegoś co nikomu nie będzie potrzebne.
  Brwinów jest zapuszczony, na chodnikach zielsko po kolana. Ale po co robić?
  Kto wydał zgodę na wykarczowanie terenu pomiędzy Sochaczewską a Piłsudskiego w okresie lęgowym ptaków?????? To się kwalifikuje do szerszych mediów….

 3. adam pisze:

  Masakra, już widze gnoi z piwem wieczorami pod oknami ludzi.

  • maDki do roboty! pisze:

   Tam to raczej otyłe maDki z bombelkami beda się szlajać, zamiast do roboty iść.

 4. Anna C pisze:

  Z tego co pamiętam to władze obiecywały w tym miejscu piękny plac zabaw , na podobieństwo Błonia lub basen 😂😂😂😂😂
  Jak zawsze obiecanki cacanki i wszyscy się cieszą

  • Brwinowianin pisze:

   taniej wyszło zbudować „pumpraka”, a wasz kochany burmistrz będzie mógł powiedziec że spełnił obietnicę …
   A już nie wspomnę ile tam będzie nieszczęść , tragedii, połamań !
   Nie jedna matka przeklnie tą inwestycje !

   • Tomek pisze:

    Najlepiej niech dzieciaki siedzą w domu przy komputerach i niech czytają twoje mądre komentarze i oglądają tv PiS wtedy wyrosną na takich oszołomów jak ty

    • Muro pisze:

     TVN ivwyborcza z mózgu Ci zrobiła kapustę gamoniu.

     • Tomek pisze:

      Ty już dawno nie masz mózgu

 5. none pisze:

  Ciekaw jestem, ile osób będzie pamiętać o tych pumptrackach za pół roku. A jest tyle innych rzeczy – pilniejszych w ocenie wielu mieszkańców – na które możnaby przeznaczyć pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły