Przyjdź na Targi i wygraj wycieczkę do Grecji!

Pruszków

Uczestnicy zbliżających się Targów Nieruchomości i Wnętrz w Pruszkowie (12-13 marca) będą mogli wziąć udział w konkursie na najciekawsze stoisko. Do wygrania wycieczka do Grecji!

„Najciekawsze stoisko targów” to konkurs, w którym główną nagrodą będzie 2-osobowa wycieczka do Grecji. Każdy z gości wchodzących na imprezę otrzyma kupon konkursowy. Zadanie będzie polegało na wyborze spośród wszystkich wystawców najciekawszego stoiska i uzasadnieniu swojej decyzji. Zwycięzca będzie wybrany spośród tych uczestników, którzy wskazali stoisko o największej liczbie głosów. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 kwietnia, a dane zwycięzcy zostaną opublikowane w portalu WPR24.pl, Gazecie WPR oraz stronie internetowej www.targi.pruszkow.pl. Nagrodę ufundował nowy Salon Firmowy Grecos Holiday z Pruszkowa.

Kupon konkursowy będzie można także znaleźć w piątkowym wydaniu Gazecie WPR – 26 lutego.

Pobierz kupon.

Więcej szczegółów w regulaminie konkursowym.

WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz
12-13 marca,  w godz. 10.00-16.00
Hala Znicz, ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków
Wstęp wolny, www.targi.pruszkow.pl

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.