Przyjdź na Pchli Targ

Pruszków

Chcesz wygospodarować trochę miejsca w szafie, a nie wiesz, co zrobić ze zbędnymi rzeczami? To proste! Wystarczy udać się na Pruszkowski Pchli Targ.

Często narzekamy, że jesteśmy zagraceni. Gromadzimy, gromadzimy i jeszcze raz gromadzimy aż w końcu sami zastanawiamy się, czy to wszystko nam potrzebne. Jesienno-zimowe porządki to doskonała okazja, aby przewietrzyć swój dom. Zdarza się, że coś jest nam niepotrzebne, ale nadaje się do użytku. 

Nadarza się wspaniała okazja, aby znaleźć potencjalnego nabywcę na nasze rzeczy. Już 22 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie przy ul. Gomulińskiego 2 odbędzie się Pchli Targ. Organizatorzy zapewniają, że ich główną ideą jest zadowolenie kupujących i sprzedających.

Ci, którzy zdecydują się odwiedzić targ będą mieli w czym wybierać. Nie zabraknie książek, zabawek, biżuterii, ubrań, rękodzieł, płyt. To doskonała okazja, aby znaleźć coś wyjątkowego, czego nie ma już na sklepowych półkach. Uczestnicy będą mogli wczuć się w rolę poszukiwaczy skarbów.

Kupujący odwiedzą targ za darmo, a sprzedający będą musieli zapłacić za stoisko, które będzie miało wymiary 1,5×1,5 metra. Koszt wystawienia towarów to 5 zł. Przy okazji będzie można miło spędzić czas przy kawie i odrobinie słodkości, które przygotują rodzice oraz uczniowie szkoły.

Organizatorem Pchlego Targu jest Rada Rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych przy ul. Gomulińskiego 2. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na rzecz szkoły. Inicjatywa będzie organizowana cyklicznie.

Już 22 listopada (niedziela) od 9.00 do 14.00 każdy będzie mógł odwiedzić Pruszkowski Pchli Targ i znaleźć coś dla siebie. 

Więcej informacji oraz zapisy dostepne na stronie internetowej rady rodziców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.