Przychodnia w Piastowie z poślizgiem

Piastów

Budowa nowej przychodni u zbiegu ulic Piłsudskiego i Skorupki w Piastowie potrwa dłużej niż początkowo zakładano. Nie w połowie tego roku, a jesienią placówka powinna przyjąć pierwszych pacjentów.

Filia „Piastuna” w północnej części miasta to jedna z długo oczekiwanych inwestycji. Pacjenci mają być tam przyjmowani i leczeni w dobrych warunkach i przy zachowaniu nowoczesnych standardów. Ale na to trzeba jeszcze trochę poczekać. – Pierwotny termin minął, przedłużyliśmy umowę z wykonawcą prac. Nie jest to tempo, jakiego byśmy oczekiwali, ale prace postępują. Mowa raczej o jesieni – wyjaśnia Grzegorz Szuplewski, burmistrz Piastowa. – To kwestia kilku miesięcy, aby budynek został oddany. U wykonawcy skomplikowała się sytuacja i poprosił o przedłużenie. Ale jesteśmy dobrej myśli – dodaje.

W nowym, dwupoziomowym budynku funkcjonować mają poradnie specjalistyczne, poradnia stomatologiczna, pracownia USG, rehabilitacje, punkt pobrań, gabinet zabiegowy i punkt szczepień. Piastowski magistrat ogłosił już przetarg na wyposażenie placówki. Część nowego sprzętu trafi też do pierwszej siedziby Piastuna na ul. Wysockiego.

 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Przychodnia w Piastowie z poślizgiem”

 1. Xd pisze:

  Cały Piastów to bagno począwszy od niezadowolonych wiecznie mieszkańców nikt nie może im dogodzić

 2. ściema pisze:

  z teologicznego punktu widzenia wszystko jest OK., najważniejsza jest wiara, że kiedyś tam koniec nastąpi …….. czego lub czyj …..

 3. Hanys pisze:

  Obiekt ten został wybudowany na bagnie i ciągle wody gruntowe zalewają piwnicę. Tak mówią Ukraińcy z budowy co przychodzą do sklepu na Skorupki po alkohol. Rok po otwarciu budynek będzie zamknięty na czas remontu.

 4. xxxxx pisze:

  Panie Szuplewski co się skomplikowało u wykonawcy ? czy umowa jest obwarowana karami umownymi dla wykonawcy ? ostatnio naliczyłem 5 pracowników !!!!

 5. Noe pisze:

  Znamienne jest to że bloki obok są w ekspresowym tempie budowane

 6. Lil pisze:

  A jaki bzdurny projekt , te zaokrąglone ściany to dodatkowe koszty. Końca nie widać i chyba do przyszlego roku to się nie zmieni.

 7. Gościówa pisze:

  Poślizg w remoncie tunelu to dopiero afera! Windy nie działają podjazdów brak. Szuplewski i Worek liczą zyski z budowy LO 🙂

 8. Dr.Huckenbush pisze:

  Obserwując codziennie jak wyglądają pracę na tej budowie, sądzę że termin jesień tego roku – będzie wielkim sukcesem, choc raczej zupełnie nierealnym do osiągnięcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły