Przetarg na przebudowę drogi w Piastowie

Piastów

Gmina uruchomiła przetarg na przebudowę drogi w Piastowie. Remontowana będzie ulica Elizy Orzeszkowej.

Gmina Piastów rozwija się. Niebawem ruszą prace drogowe. Gmina ogłosiła przetarg na przebudowę ulicy Orzeszkowej w Piastowie. Wybrany wykonawca będzie miał za zadanie podbudować nawierzchnię i przeprowadzić odwodnienie w zakresie wpustów, kanału i przykanalików. Przeprowadzona będzie również budowa wodociągów i rurociągów do odprowadzania nieczystości.

Wycena robót objętych zamówieniem będzie dokonana na podstawie cen nie wyższych niż w kosztorysie przygotowanym przez wykonawcę do dokumentacji projektowej lub podobnych robót.

Do konkursu mogą przystąpić przedsiębiorstwa budowlane, które wpłacą wadium w wysokości 5 000 złotych.

Podmioty, które chcą wziąć udział w przetargu muszą wpłacić wadium do poniedziałku 14 grudnia.

Gmina planuje zakończenie prac budowlanych do 30 czerwca 2021 roku.

Dokumentacja przetargowa dostępna tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 9

9 odpowiedzi na “Przetarg na przebudowę drogi w Piastowie”

 1. kik pisze:

  Orzeszkowej, St. Kostki to teraz Ogińskiego, niech wszyscy księża mają drogi które nie będą niszczyć im pojazdów,.. reszta niech się tapla w błocie, lub łamie nogi i ręce na dziurawych chodnikach,… niestety przyszło nam żyć w czasach gdzie pleban jest ważniejszy od wyborców, na szczęście to ostatnie lata ich „świetności”.

 2. Sęk pisze:

  w ulicy Orzeszkowej zaprojektowano miejsca parkingowe prostopadle do osi jezdni ale o długości 4,5 m i szerokości 2,3 m gdy polska norma obecnie przewiduje min. wymiary 5 x 2,5 m. A teraz mało jaki samochód osobowy ma długość 4,5 m, nie mówiąc już o busach, tak więc jak będzie wyglądało bezpieczeństwo jazdy ulicą jak będą wystawały bagażniki samochodów na jezdnię ok. 30-40 cm. Taka modernizacja ulicy to bezmyślność władz miasta, czy tak ma wyglądać poprawa bezpieczeństwa ruchu, czy w tym urzędzie jest choć jedna osoba co myśli nie mówiąc już o burmistrzu. Każdy jego pomysł to porażka i świadczy o braku kompetencji do sprawowania urzędu. Jedno co dobrze mu wychodzi to poziom zadłużania miasta prawie 40 mln zł, nie mówiąc o spłacie rozbudowy LO do 2041 r. w kwocie 84 mln zł. Czy to świadczy o gospodarności władz ?

 3. turirek pisze:

  A co z wertepami na ulicy J.Hallera ? Lata zaniedbań

 4. Stanisław pisze:

  A na Gąsinie, przy Promyka zajumali choinkę, była tak brzydka że nie wiem jak ktoś dobrowolnie to zrobił

 5. Anonim pisze:

  A co z ulicą SKORUPKI ??????

  • Dr. Huckenbush pisze:

   A co z ulicą Ogińskiego? Niestety w Piastowie takich pytań można zadać wiele. Stan dużej części ulic i chodników jest katastrofalny.

   • Moryc Holcbau pisze:

    Ulica Ogińskiego zostanie wyremontowana i poszerzona jak stanie się obwodnicą Pruszkowa dla TIR-ów, tako rzecze burmistrz.

    • kik pisze:

     Pan Antoni nie może przeboleć decyzji mieszkańców Piastowa, ale droga powiatowa rozwiąże problem, później przedłużenie Lisa Kuli -Orzeszkowej do Kauflanda i nowe rondo przy torach, oczywiście w wszystko w ramach pomocy z powiatu.

 6. olo pisze:

  nie zapomnijcie o 30 progach zwalniających , a może 50 ??!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły