Przetarg na Grodziski Rower Miejski

Grodzisk Maz.

Władze Gminy Grodzisk Mazowiecki uruchomiły przetarg publiczny na dostawcę usług związanych z wynajmem rowerów. Już w przyszłym sezonie powróci Grodziski Rower Miejski.

Sezon rowerowy na rok 2020 zakończył się wraz z jesiennymi chłodami. Władze Gminy Grodzisk Mazowiecki pomyślały jednak o kontynuacji idei związanej z wypożyczalnią pojazdów dla mieszkańców. Grodziski Rower Miejski powróci wiosną w 2021 roku.

Do dyspozycji mieszkańców Grodziska Mazowieckiego będą 92 rowery rozlokowane na 12 stacjach. Z wypożyczalni będą mogli skorzystać zarejestrowani w systemie użytkownicy.

Tymczasem umowa z poprzednim operatorem, firmą Nextbike wygasa w 2020 roku. Nowy dostawca będzie obsługiwał teren Grodziska Mazowieckiego od piątku 1 stycznia 2021 do piątku 31 grudnia 2023 roku. Ratusz szuka kolejnego operatora Grodziskiego Roweru Miejskiego.

Zakres zamówienia obejmuje usługi polegające między innymi na zarządzaniu i utrzymaniu bezobsługowej wypożyczalni rowerowej wraz z konserwacją i naprawami pojazdów. Wszelkie usterki zgodnie z umową powinny być usuwane w ramach rękojmi bądź gwarancji. Podmiot, który wygra przetarg publiczny będzie miał za zadanie nadzorowanie usunięcia awarii.

Oferty dotyczące przetargu można składać do środy 18 listopada 2020 roku.

Dokumenty dotyczące publicznego przetargu na Grodziski Rower Miejski dostępne tutaj

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.