Przetarg na budowę przedszkola w Regułach

Michałowice

Gmina Michałowice ogłosiła przetarg na budowę nowoczesnego przedszkola. Niebawem zostanie wybrany wykonawca.

Dobra wiadomość dla dzieci i rodziców z okolic Michałowic. Gmina planuje budowę przedszkola w Regułach przy ulicy Kuchy.

Ogłoszono przetarg na budowę nowoczesnego przedszkola oraz świadczenia usług pielęgnacyjnych terenów zielonych wokół obiektu.

W ramach powierzonych prac wykonawca wybuduje przedszkole i zamontuje instalacje sanitarne, energetyczne i niskoprądowe.

Przetarg dotyczy także zagospodarowania przestrzeni wokół budynku. Zlecono utworzenie miejsc na odpady i magazynów zewnętrznych. Wykonawca będzie obowiązany zagospodarować przestrzeń zieloną i zamontować ławki, kosze na śmieci, stojaki i wiatę dla rowerów, a także wyposażyć plac zabaw. Inwestycja będzie obejmowała również utworzenie miejsc postojowych dla samochodów.

W ramach prac zamontowany będzie zbiornik retencyjny odprowadzający wodę, a także przeprowadzone podziemne instalacje, czyli przyłącza wodociągowe, sanitarne, kanalizacje kablowe.

W przypadku prac pielęgnacyjnych wykonawca będzie odpowiedzialny za nadzór prac o charakterze ogrodniczym, czyli między innymi koszenia trawy, pielenia, nawożenia i przycinania roślinności.

Wykonawcy, którzy chcą przystąpić do przetargu muszą wpłacić w terminie do poniedziałku 14 grudnia wadium w wysokości 100 tys. zł. Oferty do przetargu można złożyć do środy 16 grudnia.

Więcej szczegółów na temat przetargu dostępne tutaj

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.