Przeprowadzka części jednostek powiatu grodziskiego

Region

Trzy jednostki starostwa powiatu grodziskiego od 14 czerwca będą przeniesione. Powodem jest chęć lepszej obsługi mieszkańców.

Zmiany dotyczą Zespołu Uzgadniania Dokumentacji Projektowej, Wydziału Geodezji, Kartografii i Gospodarki Nieruchomościami oraz Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Dwa pierwsze obecnie mieszczą się do tej pory przy ul. Kościuszki 32 w budynku B. Trzeci jest przy ul. Kilińskiego 27.

W dotychczasowych miejscach petenci będą przyjmowani do 11 czerwca. Od poniedziałku 14 czerwca wszystkie trzy jednostki przeniosą się na ul. Żyrardowską 48, do budynku A. Starostwo zastrzega, że w dniach przeprowadzki, tj. 10 i 11 czerwca mogą wystąpić utrudnienia w obsłudze interesantów. Po zmianie adresu godziny otwarcia będą takie same jak obecnie.

„Celem przeprowadzki jest zapewnienie lepszych warunków do prowadzenia, gromadzenia i przechowywania powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego, a tym samym obsługi osób korzystających z powiatowego zasobu.” – czytamy w komunikacie starostwa.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.