Przeprowadzą renowację dachu hali sportowej w Nadarzynie

Nadarzyn

Mowa o obiekcie zlokalizowanym przy ul. Żółwińskiej 41. Gmina poszukuje wykonawcy, który zajmie się termorenowacją dachu.

Hala Widowiskowo-Sportowa w Nadarzynie została oddana do użytku 5 października 2002 r. Jej powierzchnia użytkowa wynosi ponad 1,3 tys. mkw. W jej wnętrzu oprócz głównego miejsca do uprawiania sportu znajdziemy też trybuny z 267 miejscami siedzącymi. Natomiast tuż obok hali znajduje się gimnazjum.

Jak zwykle w przypadku tego typu nieruchomości co jakiś czas trzeba wykonać remont pewnych elementów. W tym przypadku dachu. Jakie prace przewidziano w harmonogramie? Docieplenie połaci stropodachu hali sportowej o powierzchni 1,4 tys. mkw., wykonanie powłoki wodoszczelnej, obróbek blacharskich z blachy stalowej ocynkowanej, a także renowacji pokrycia dachowego w części zaplecza socjalnego.

Termin realizacji zamówienia wyznaczono do końca listopada tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.