Przejazd w Otrębusach będzie otwarty już jutro

Otrębusy

Warszawska Kolej Dojazdowa 21 grudnia zamierza otworzyć przejazd drogowy w ciągu ul. Przejazdowej w Otrębusach.

Na linii WKD trwają prace związane z remontami przejazdów. 14 grudnia przed południem wykonawca rozpoczął roboty na przejeździe w Otrębusach. Kierowcy musieli korzystać z alternatywnych dróg, ale utrudnienia mają zakończyć się już jutro. Przewoźnik poinformował, że 21 grudnia planuje otworzyć przeprawę dla ruchu samochodowego.

 

– w dniu 21.12.2017 (czwartek) ok. godz. 8.00 w związku z planowanym zakończeniem prac na obiekcie zlokalizowanym w km 23,241 linii kolejowej WKD nr 47 w ciągu ul. Przejazdowej w Otrębusach (przejazd pomiędzy p.o. Otrębusy i p.o. Podkowa Leśna Wschodnia) przejazd zostanie otwarty dla ruchu kołowego bez ograniczeń – czytamy w komunikacie WKD.

 

W tym roku „wukadka” nie będzie prowadziła już remontów na swoich przeprawach przez tory. Kolejne zamknięcie zaplanowano na 8 stycznia. Wówczas rozpocznie się remont w Kaniach w ciągu ul. Piłsudskiego (przystanek osobowy Kanie Helenowskie). Remont potrwa do 16 stycznia.

 

Z pełnym harmonogramem zapoznacie się tutaj.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.