Przedszkole Raz Dwa Trzy – miejsce idealne dla Twojego dziecka

Art. Sponsorowany

Kameralne grupy, ciekawe zajęcia i rodzinna atmosfera – tak najlepiej można opisać Przedszkole i Klub Malucha Raz Dwa Trzy w Kaniach. W placówce zostały ostatnie wolne miejsca na rok szkolny 2020/2021.

Rozwój dziecka na pierwszym miejscu
Punkt przedszkolny i klub malucha to miejsce stworzone z miłości do dzieci. W naszej placówce staramy się już u najmłodszych dzieci staramy się budować poczucie własnej wartości. Wspieramy dzieci w nawiązywaniu nowych kontaktów i budowaniu zgodnych relacji. Zachęcamy do rozwoju zainteresowań oraz wspieramy w dążeniu do samodzielności. Wszystko w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji i kreatywności. To właśnie czas spędzony w żłobku i przedszkolu uczy maluchy podstawowych nawiązywania przyjaźni i podstawowych zachowań społecznych.

Przyjaciółka matematyka
Dla wielu osób matematyka to znienawidzony przedmiot szkolny. Tymczasem królowa nauk jest nieodłącznym elementem naszego życia. Dzieki wykorzystaniu metody prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej w Przedszkolu Raz Dwa Trzy dzieci rozwijają swoje logiczne rozumowanie oraz kształtują pierwsze umiejętności matematyczne. Nie polega to jednak na „produkcji” małych geniuszy, którzy siedzą w ławkach z liczydłami. Dzieci poznają matematykę poprzez zabawę. W przyjazny i przystępny sposób.

Ciekawe zajęcia
Dbamy o to, by dzieci nie nudziły się w przedszkolu i dlatego maluchy mogą korzystać z szeregu ciekawych zajęć. A lista jest dość pokaźna. Od zajęć plastycznych, matematycznych, z języka angielskiego, przez taniec, rytmikę czy czytanki aż po zajęcia manualne usprawniające rękę, czytanki i eksperymenty. Codziennie w trakcie zajęć „Metoda projektu” dzieci wykorzystują swoją wrodzoną ciekawość do poznawania świata starając się samodzielnie rozwiązywać problemu, pracować zespołowo i przekazywać innym zdobytą już wiedzę.

Mali i duzi
W Raz Dwa Trzy dzieci podzielone są na grupy wiekowe. Dla każdej przygotowany jest odpowiedni program dydaktyczny dopasowany do wieku. Czas wolny wszystkie dzieci spędzają razem. Dzięki temu młodsze dzieci łatwiej przechodzą okres adaptacji i szybciej się rozwijając podpatrując i naśladując starszych kolegów. Starszaki pomagając maluchom rozwijają empatię i kształtują funkcje opiekuńcze oraz rozwijają poczucie własnej wartości.

Atmosfera idealna do rozwoju
Ogromnym atutem naszego przedszkola i klubu malucha jest lokalizacja. Nasza placówka znajduje się w pobliżu stacji WKD Kanie Helenowskie, przy zacisznej prywatnej uliczce. Dzieci do swojej dyspozycji mają parter w nowym budynku oraz piękny ogród z placem zabaw. Kameralne grupy i profesjonalna kadra pedagogów oraz komfortowe warunki sprawiają, że dzieci czują się tu jak w domu.

Ostatnie miejsca
Prowadzimy nabór do klubu malucha i przedszkola na rok 2020/2021.
Zostały ostatnie wolne miejsca
Do końca października brak opłaty wpisowej

Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko już dziś!
Zadzwoń 693 404 118
Napisz: punktrazdwatrzy@gmail.com

 

Odwiedź naszą stronę oraz profil na Facebooku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.