Przed nami wielki test wiedzy o Pruszkowie

Pruszków

Miasto organizuje drugą edycję testu wiedzy o Pruszkowie. Czy wiesz dostatecznie dużo o miejscu, w którym żyjesz? Sprawdź to!

Po raz pierwszy test sprawdzający wiedzą mieszkańców o ich mieście został zorganizowany w ubiegłym roku. Pomysłodawcą tego wydarzenia była Halina Gniadek (w tym roku również zajmie się organizacją testu). Zwycięzcą poprzedniej edycji został Wojciech Skolniak (na zdjęciu pierwszy od lewej strony). Udzielił 63 poprawne odpowiedzi, na wszystkie 85 pytań. Co ciekawe, drugim wynikiem mógł pochwalić się obecny prezydent Pruszkowa Paweł Makuch – poprawnie odpowiedział na 51 pytań.

Formuła testu będzie podobna jak w ubiegłym roku. Tylko kto zwycięży tym razem? Może to Ty odpowiesz dobrze na większość lub nawet wszystkie pytania? Przyjdź i sprawdź ile wiesz o Pruszkowie. Pytania z ubiegłorocznego sprawdzianu o Pruszkowie znajdziecie tutaj, natomiast odpowiedzi tu.

II test wiedzy o Pruszkowie odbędzie się 10 maja o godz. 17.00. Jednak zapisy będą trwały tylko do 6 maja, zatem warto się pospieszyć. Uczestnicy mogą zgłaszać swój udział w teście u Haliny Gniadek, pod numerem telefonu: 668 523 506.

Test zostanie przeprowadzony w sali konferencyjnej Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. Hubala 5.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Przed nami wielki test wiedzy o Pruszkowie”

 1. Anonim pisze:

  Niech zrobią konkurs na najgorsze dwudziestolecie w historii miast Polski. Pruszków wygra dzięki rządom mgr Jana Starzyńskiego

 2. Urzedniczyna pisze:

  Powinien wilku starszy wystartować. On wie wszystko. Komentuje pod każdym artykułem!!!

 3. Mało zabawny pisze:

  Pytanie finałowe: Ile czasu bedzie trwal remont przejścia podziemnego, przebudowa wiaduktu oraz butowa tunelu na dzialkowej razem wziete? A) 10 lat B) 15 lat C) 25 lat D) Niedasię

 4. Dr. Huckenbush pisze:

  Benek w Grodzisku przytula wszystkie sieroty z okolicy które straciły władze.

 5. emeryt pisze:

  a kto jest doradcą pana Makucha ?

 6. Leoś pisze:

  Niedasię usunąć.

 7. Mirosław katolik pisze:

  A po co zdjęcie Jana Niedasie ?! My mieszkańcy Pruszkowa cieszymy się bardzo, że już go nie ma w Pruszkowie. Teraz jest w Grodzisku i miasto czeka wiek ciemnoty i zacofania.

  • gość pisze:

   Katoliku szkoda, że nie zauważyłeś jak wypiękniał Pruszków w ciągu ostatnich lat.

   • Mirosław katolik pisze:

    To spójrz na kładkę przy ulicy Majowej ? Wypiękniała? Nic się nie zmieniła. 20 lat nieróbstwa jana niedasie. Wypiękniało, to tylko u mnie w domu. Dzięki remontom własnym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły