Przed nami akcje krwiodawstwa, pierwsza już w tłusty czwartek

Pruszków

W najbliższy czwartek, 20 lutego, w starostwie powiatowym w Pruszkowie odbędzie się pierwsza tegoroczna zbiórka krwi organizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Serce Pruszkowa”. Na dawców czekać będą oczywiście pączki.

Pierwsza tegoroczna akcja oddawania krwi w Pruszkowie zbiega się z tłustym czwartkiem, czyli świętem wszystkich miłośników słodkości. W naszym mieście będzie to też dzień, kiedy możemy zrobić coś dobrego dla innych. W godzinach od 9.00 do 13.00 w siedzibie pruszkowskiego starostwa powiatowego przy ul. Drzymały prowadzona będzie zbiórka krwi. Chętni powinni zgłaszać się do sali konferencyjnej na IV piętrze.

Dla ochotników nie zabraknie poczęstunku i tradycyjnych pączków. Dawcy mogą też liczyć na atrakcyjne upominki – wejściówki na pływalnię Kapry, vouchery do parku trampolin czy studio modelowania sylwetki.

Przed samym oddaniem krwi od słodkości lepiej się powstrzymać i spożyć lekki posiłek. Na miejscu przydatny będzie dokument ze zdjęciem i numerem PESEL.

Kolejna okazja aby oddać krew w Pruszkowie 28 lutego w godz. 9.00-13.00 w Zespole Szkół nr 1 przy ul. Promyka.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.