Przeczytaj Dodatek Nieruchomości

Region

Zakup mieszkania to poważna sprawa. Co, gdzie i za ile? Na te i wiele innych pytań odpowiedź znajdziecie w Dodatku Nieruchomości, który przygotowaliśmy specjalnie dla Was.

Rynek nieruchomości nieustannie rozwija się. Oferty deweloperów są niezwykle bogate i atrakcyjne. W naszym regionie nie brakuje nowoczesnych oraz funkcjonalnych mieszkań. Coraz więcej osób decyduje się, aby osiąść w Grodzisku czy Pruszkowie. Dlaczego? Przede wszystkim ceny metra kwadratowego lokalu są niższe niż na rynku warszawskim. Również oferta kulturalna i rozrywkowa naszych miast jest coraz bogatsza. 

Co musi wiedzieć nabywca mieszkania? Eksperci przewidują, że zainteresowanie nieruchomościami będzie stale rosło. Mieszkanie to dobra lokata kapitału. Jednak warto wiedzieć, że od stycznia wkład własny wzrósł o 5 proc. Dlaczego tak się stało? Co zrobić, żeby dostać kredyt? Odpowiedzi znajdziecie w Dodatku Nieruchomości. 

Już 12 i 13 marca odbędzie się 9. edycja WPR Targi Nieruchomości i Wnętrz. Impreza od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Szukasz mieszkania? To doskonała okazja, żeby zapoznać się z ofertami deweloperów. Każdy może poznać korzyści płynące z decyzji o zamieszkaniu w rejonie Warszawy. Pruszków oraz Grodzisk są świetnie skomunikowane ze stolicą, nie brakuje tu parków czy placówek oświatowych. Przyjdź na Targi i dowiedz się więcej. Specjaliści odpowiedzą na każde pytanie.

Pobierz: Dodatek Nieruchomości

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.