Przebudują ul. Ceglaną w Komorowie

Komorów

Michałowicki magistrat ogłosił przetarg na przebudowę ul. Ceglanej w Komorowie. To droga, która biegnie równolegle do torów WKD.

Prace drogowe na ul. Ceglanej będą polegały na remoncie nawierzchni i przebudowie odwodnienia. Będzie to pierwszy etap, który obejmie niemal 320 mb drogi. Na tę chwilę urząd ogłosił przetarg i poszukuje wykonawcy dla tego zadania.

Jaki będzie zakres prac? Wszystko rozpocznie się od frezowania nawierzchni i rozbiórki podbudowy. Następnie trzeba będzie wykonać nową podbudowę i położyć nawierzchnię asfaltową. Nowe będą studzienki i krawężniki, jak również zaplanowano humusowanie i obsiew poboczy. Co ważne, powstanie 15 m kanałów odwadniających i trzy studnie rewizyjne – krótko mówiąc nie będzie zalewało drogi.

Termin wykonania zamówienia to maksymalnie 28 czerwca tego roku, ale na tę chwilę trzeba poczekać na wynik przetargu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Przebudują ul. Ceglaną w Komorowie”

  1. silver pisze:

    Brzozowa też nie tak dawno była w remoncie i się już nadaje do kolejnego. Tak się teraz u nas robi, byle kasę wydać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły