Przebudują część sportową podstawówki

Michałowice

Urząd Gminy Michałowice ogłosił przetarg na przebudowę części sportowej szkoły podstawowej przy ul. Szkolnej. Zmiany przejdą szatnie, sanitariaty oraz zaplecza.

Mowa o szkole im. Jana Pawła II w Michałowicach. Sala gimnastyczna swoje najlepsze lata ma już za sobą i wymaga pewnych modernizacji. Dlatego urząd planuje przebudowa zaplecza, szatnie i łazienki. Planowane są rozbiórki i demontaże, budowa nowych ścianek, odtworzenie szlicht, wymiany pionów wodno-kanalizacyjnych, instalacji wentylacyjnej czy montaż grzejników do istniejącej instalacji centralnego ogrzewania.

Według dokumentacji projektowej przebudowane zostaną szatnie i sanitariaty, dla nie mniej niż po 50 uczniów w czterech zespołach, czyli łącznie co najmniej po 100 uczniów obydwu płci jednocześnie. Przewiduje się montaż indywidualnych szafek dla każdego ucznia, podzielonych w układzie „L”. Powstanie ogólnodostępna łazienka dla niepełnosprawnych. Zmiany przejdą też pomieszczenia dla nauczycieli w zespole sportowym i pomieszczenie gospodarcze, przystosowane do myjki posadzek.

Wnętrza zostaną odpowiednio wykończone i pomalowane na nowo. Wymieniona zostanie również instalacja elektryczna.

Maksymalny termin wykonania tego zadania to 29 listopada tego roku.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.