Niedługo ruszy przebudowa Kurpińskiego

Region

Już za kilka dni ruszy przebudowa ulicy Kurpińskiego w Komorowie. Inwestycja powiązana jest z pracami prowadzonymi na ulicy Kraszewskiego.

Remont ulicy Kurpińskiego rozpocznie się tuż po zakończeniu przebudowy ulicy Kraszewskiego. – Obie inwestycje są ze sobą powiązane. I prowadzone są w tym samym zakresie – poinformował nas Piotr Pacyna, Główny Specjalista do Spraw Inwestycji w Gminie Michałowice. – Zakres prac obejmuje wykonanie nowej nawierzchni obu ulic z kostki brukowej – dodaje.

Koszt inwestycji obejmującej przebudowę Kraszewskiego i Kurpińskiego wynosi 950 tys. złotych. Wszystkie środki pochodzą z budżetu Gminy Michałowice. Ulica Kraszewskiego gotowa będzie już 15 października, remont Kurpińskiego ma zakończyć się pod koniec tego roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.