Przebudowa skrzyżowania w Młochowie. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji

Nadarzyn

Ważna informacja dla mieszkańców gminy Nadarzyn. Od 9 do 23 kwietnia zamknięta będzie droga nr 3103W w kierunku Woli Krakowiańskiej. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Przebudowa skrzyżowania dróg powiatowych nr 3101W i 3103W ul. Platanowej w Młochowie w gminie Nadarzyn zbliża się ku końcowi. Wykonawca w ciągu najbliższych dni zajmie się budową pozostałej części wlotu południowego oraz części jezdni na wlocie północnym. Ten etap robót oznacza konieczność całkowitego zamknięcia drogi dla ruchu. Wykonawca zapowiedział, że droga będzie nieprzejezdna w dniach 9 – 23 kwietnia.

W ciągu kilku najbliższych dni będzie zamknięty wlot południowy drogi powiatowej nr 3103W. Drogowcy wyznaczą objazd do miejscowości Krakowiany. Na odcinku prowadzonych prac ok. 20 m w pobliżu rozbudowywanego skrzyżowania na wlocie północnym zostanie zawężona jezdnia do jednego pasa ruchu z kierowaniem ręcznym ruchu wahadłowego.

Drogowcy zaplanowali trasę objazdu drogą powiatową nr 3101W na wschód do miejscowości Parole, dalej drogą powiatową nr 3101W w kierunku południowym do miejscowości Garbatka a następnie drogą powiatową nr 2849W w kierunku zachodnim do miejscowości Krakowiany.

Część objazdu w miejscowości Garbatka znajduje się w powiecie piaseczyńskim. Pozostała trasa znajduje się na terenie powiatu pruszkowskiego. Objazd z miejscowości Krakowiany do miejscowości Młochów drogowcy wyznaczyli tą samą drogą co w przeciwnym kierunku.

Utrudnienia związane z zamknięciem drogi odczują nie tylko kierowcy, lecz także pasażerowie komunikacji. Na czas prac budowlanych zmieni się trasa linii 733. W związku z prowadzonymi robotami nastąpi czasowa likwidacja przystanków autobusowych – Leśniczówka, Krakowiany, Wola Krakowiańska, Garbatka, Szeroka i Parole.

Zgodnie z zapowiedziami inwestycja ma zakończyć się do 23 kwietnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.