Przebudowa drogi w Koszajcu. Utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji

Brwinów

Ważna informacja dla mieszkańców gminy Brwinów. Od 4 do 17 stycznia zamknięta będzie droga 3110W w Koszajcu. To oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej.

Przebudowa drogi powiatowej 3110W w Koszajcu wchodzi w finałową fazę. Prace są już zaawansowane, a wykonawca w ciągu najbliższych tygodni zajmie się wykonaniem konstrukcji oraz nawierzchni jezdni. Ten etap robót oznacza konieczność całkowitego zamknięcia drogi dla ruchu. Wykonawca zapowiedział, że droga będzie nieprzejezdna w dniach 4-17 stycznia.

Utrudnienia związane z zamknięciem drogi odczują nie tylko kierowcy, ale również pasażerowie brwinowskich linii autobusowych B4 (Brwinów Rynek – Domaniew – Brwinów Rynek) i linii B5 (Brwinów Rynek – Moszna – Domaniew – Pruszków Waryńskiego – w soboty i niedziele). Przystanek Krosna Józefowska zostanie przeniesiony na początek objazdu na ul. Józefowską natomiast do przystanku Koszajec autobusy będą podjeżdżały za każdym razem od strony miejscowości Moszna. Co więcej mogą wystąpić opóźnienia kursów w stosunku do rozkładów jazdy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.