Pruszkowskie wiaty przystankowe zdezynfekowane

Pruszków

W nocy z poniedziałku na wtorek w całym Pruszkowie trwały prace związane z dezynfekcją wiat przystankowych i ich otoczenia.

O przeprowadzeniu tych działań poinformował pruszkowski urząd miasta. – W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców Pruszkowa, dzisiaj w nocy odbyła się dezynfekcja wszystkich wiat przystankowych oraz ich okolicy. Dezynfekcja ta miała na celu zniszczenie drobnoustrojów, w szczególności chorobotwórczych bakterii i wirusów. Przeprowadzona została środkami chemicznymi, bezpiecznymi dla ludzi. Szanowni mieszkańcy, jeśli nie musicie wychodzić, to pamiętajcie – zostańcie w domu! W obecnej sytuacji to najlepszy sposób walki, jaki możemy podjąć – czytamy na stronie magistratu.

Apel o pozostanie w domach powtórzył w mediach społecznościowych prezydent Paweł Makuch. – W nocy odbyła się dezynfekcja miasta. Wszystkie wiaty przystankowe i ich okolice zostały poddane dezynfekcji. Podejmowanie takich działań jest konieczne i wpływa na Wasze bezpieczeństwo! Nie poprzestaję jednak i podejmuję kolejne kroki i działania, aby mieszkańcy Pruszkowa czuli się bezpiecznie. Jednocześnie apeluję do wszystkich: JEŚLI MOŻECIE, ZOSTAŃCIE W DOMU! – przekonuje prezydent Pruszkowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Pruszkowskie wiaty przystankowe zdezynfekowane”

 1. szop pisze:

  no tak dzisiaj prima aprilis…..

 2. Grabarz pisze:

  Nareszcie polakożerczyni Olga Tokarczuk złożyła samokrytykę i przyznała rację umiłowanemu przywódcy:
  https://www.dorzeczy.pl/kraj/134734/ue-skapitulowala-niespodziewane-slowa-olgi-tokarczuk.html

 3. nie jestem robotem pisze:

  Poprosimy jeszcze o zmywanie ulic.(Nie tylko w związku z zarazą,podczas wiatru piasek zgrzyta w zębach).

 4. Gość pisze:

  A w Piastowie cisza , czy przeprowadzono dezynfekcje ?, Dlaczggo włodarze nie podają danych dotyczących zakażeń w mieście ?

 5. Konstytucja pisze:

  Panie Prezydencie, niech wypowie się Pan w temacie wyborów prezydenckich. Czy jest Pan za majowymi wyborami. Czy Pruszków jest w stanie obsadzić wszystkie komisje?

 6. Jatowidze pisze:

  A może by tak odkazić Posterunek Policji, urząd miasta, budynki pogotowia i straży pożarnej. Tam też to bardzo potrzebne

 7. paca pisze:

  Jam to, nie chwaląc się, sprawił.

  Żartowałem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły