Pruszkowskie pożegnanie lata pełne gwiazd

Pruszków

Z pewnością będzie to jedna z najciekawszych imprez na koniec lata w naszym regionie. W najbliższy weekend Pruszków odwiedzą: Mezo, Kamil Bednarek i zespół Kult!

Chodzi o imprezę „Żegnaj lato na rok…”, która na stałe wpisała się w kalendarz kulturalny Pruszkowa i cieszy się dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Każdego roku, tuż po zakończeniu wakacji liczne grono pruszkowian wspólnie żegna najcieplejszą porę roku i nie narzeka na nudę. W harmonogramie zawsze jest miejsce na gry i zabawy dla dzieci, wyjątkowe pokazy oraz… koncerty! A w tym roku na scenie pojawi się nie byle kto.

To właśnie występy gwiazd są „numerem jeden” tej imprezy. W tym roku jako pierwszy – o godz. 15.00 – wystąpi Mezo, który wykona swoje największe przeboje. Następnie półtorej godziny później będzie można spodziewać się wykonawcy muzyki reggae, Kamila Bednarka! To uczestnik trzeciej edycji programu „Mam talent!”, o którym głośno jest nieprzerwanie od 2010 r. Gwiazda wieczoru to zespół Kult – na scenie pojawi się o godz. 18.00. To legendarna polska grupa muzyczna grająca alternatywny rock. Z pewnością nie zabraknie największych hitów takich jak: „Dziewczyna bez zęba na przedzie”, „Polska”, „Czarne Słońca” i wiele innych.

Od kilku lat impreza organizowana jest w położonym na Żbikowie w Parku Mazowsze (przy zbiegu ulic Mostowej oraz Zachodniej) i tym razem nie będzie inaczej. Mieszkańców, którzy mają nieco dalej do tego miejsca dowiozą autobusy przygotowane specjalnie na tę okazję. Odjadą z os. Staszica, przystanku przy ul. Spacerowej oraz stacji WKD.

Start imprezy już 18 września (najbliższa niedziela)!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.