Pruszkowski strażak na Mistrzostwach Świata Służb Mundurowych

Region

Chlubne piłkarskie tradycje w Pruszkowie kontynuują nie tylko zawodnicy ligowych klubów, ale też nasi strażacy. Maciej Wyszogrodzki, na co dzień druh w pruszkowskiej komendzie, w najbliższy poniedziałek rozpocznie rywalizację w halowej piłce nożnej na Mistrzostwach Świata Służb Mundurowych w Holandii.

Maciek Wyszogrodzki (na zdjęciu w drugim rzędzie, w środku) otrzymał powołanie do reprezentacji Polski strażaków przygotowującej się do mistrzostw świata w halowej piłce nożnej. Drużyna polskich strażaków weźmie udział w Mistrzostwach Świata Służb Mundurowych, które odbędą się w dniach 7-11 października w Holandii. W poprzedniej edycji turnieju Polska uplasowała się na piątym miejscu. W tym roku jest szansa na jeszcze lepszy wynik.

– Gra w koszulce z orzełkiem na piersi to wielka satysfakcja i zaszczyt. Mam nadzieję, że w Holandii uda się powtórzyć dotychczasowe sukcesy, jakie były udziałem reprezentowanych przeze mnie drużyn Komendy Powiatowej PSP w Pruszkowie oraz reprezentacji województwa mazowieckiego strażaków w halowej piłce nożnej. Marzeniem moim i całej drużyny jest wrócić do kraju z medalem. Trzymajcie mocno kciuki! – mówi Maciej Wyszogrodzki.

Strażak jest obecnie jest zawodnikiem trzecioligowego Pelikana Łowicz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Pruszkowski strażak na Mistrzostwach Świata Służb Mundurowych”

  1. Krymek pisze:

    Jeb#ć mundurowke.

  2. Daro pisze:

    A ABW nie startowalo ? To najlepsza sluzba mundurowa w PL !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły