Pruszków: Utrudnienia na ul. Promyka

Region

Objazd na ul. Promyka, związany z remontem kolektora sanitarnego w ciągu ulicy, powstanie dopiero pod koniec lutego – informuje prowadząca prace firma Budimex.

Budimex wykonawca odcinka E autostrady A2 Stryków – Konotopa, poinformował Starostwo Powiatowego w Pruszkowie o wydłużeniu okresu trwania robót, ze względu na przedłużający się czas remontu kolektora sanitarnego w ul. Promyka w Pruszkowie.

Obecnie trwają prace związane z budową objazdu o nawierzchni bitumicznej, prowadzoną wzdłuż ul. Promyka. Dzięki objazdowi możliwe będzie przełożenie ruchu z ul. Promyka i udrożnienie ruchu na odcinku od skrzyżowania w Mosznej do ul. Przejazdowej. Orientacyjny termin zakończenia budowy objazdu podany przez wykonawcę to koniec lutego 2011 r.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.