Pruszków: Groźny wypadek na Polnej

Region

Dziś w godzinach porannych doszło do groźnego wypadku na skrzyżowaniu ulic Polnej i Ceramicznej - informuje czytelnik WPR24.pl.

Dziś około godziny 9:15 doszło w tym miejscu do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się terenowy nissan Navara z osobowym renault Megane. – Terenówka przód mocno skasowany, a osobówka wjechała w płot rozbijając go – informuje mrf, czytelnik WPR24.pl. Na miejsce wypadku przyjechały dwa wozy straży pożarnej i dwa policyjne radiowozy. Aktualnie policja bada okoliczności zdarzenia.

O niebezpiecznym skrzyżowaniu ulic Ceramicznej i Polnej pisaliśmy już kilkakrotnie. W związku z przebudową al. Armii Krajowej ulice, mające dotąd status głównych, są teraz podporządkowane i odwrotnie. Kierowcy jeżdżą na pamięć, przez co często dochodzi tu do kolizji. Miejsce to na skutek fatalnego oznakowania stało się szczególnie niebezpieczne dla pojazdów i pieszych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.