Pruszków: 1 listopada ograniczenia przy cmentarzach

Region

W dniu Wszystkich Świętych zostaną wprowadzone ograniczenia ruchu przy pruszkowskich cmentarzach. Wszystko po to, by ułatwić mieszkańcom dotarcie do nekropolii.

W dniu 1 listopada w godzinach 7:00 – 17:00 wyłączona z ruchu zostanie ulica 2-ego Sierpnia znajdująca się przy cmentarzu koło osiedla Staszica. Ograniczenia zostaną wprowadzone również na ulicach: Komorowskiej, Gordziałkowskiego, w rejonie cmentarza Żbikowskiego na ulicach Żbikowskiej i Domaniewskiej oraz na ulicy Południowej.

Wjazd pod bramy cmentarzy będzie możliwy tylko za okazaniem identyfikatorów osób niepełnosprawnych oraz na czas dowiezienia osób o widocznym kalectwie. Pozostali kierowcy będą kierowani na specjalnie wyznaczone miejsca parkingowe.

W trakcie najbliższych dni funkcjonariusze straży miejskiej i policji w ramach akcji „Znicz” i „Hiena” będą czuwać nad bezpieczeństwem odwiedzających oraz nad porządkiem wokół nekropolii.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.