Protestujący wyrzuceni z kościoła przez Straż Marszu Niepodległości

Region

Osoby protestujące przeciwko orzeczeniu TK zostały w niedzielę wyrzucone z Kościoła Świętego Krzyża na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Doszło do przepychanek.

W trakcie niedzielnego protestu uczestnicy marszu chcieli zademonstrować swoje niezadowolenie na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, uznające że aborcja ze względu na wady płodu jest sprzeczna z konstytucją i wyciągnęli transparenty na mszy w Kościele Świętego Krzyża na warszawskim krakowskim przedmieściu.

Przedstawiciele Straży Marszu Niepodległości na czele z prezesem organizacji Robertem Bąkiewiczem siłą wyciągnęli protestujących z kościoła. Co więcej sam Bąkiewicz na swoim profilu na Facebooku opisywał: „Lewaccy sataniści profanują kościoły. Straż Marszu Niepodległości i Roty Niepodległości zabezpieczają kościoły!”, „Sataniści atakują kościół św. Krzyża”

Jedna z protestujących została zrzucona ze schodów, zabrała ją karetka. Policja przyglądała się, jak przedstawiciele organizacji Straż Marszu Niepodległości brutalnie czyszczą kościół z protestujących. Nie reagowała również na to, że przedstawiciele SMN nie mają maseczek.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 67

67 odpowiedzi na “Protestujący wyrzuceni z kościoła przez Straż Marszu Niepodległości”

 1. Jarek pisze:

  Straż kościelna dzieci dzieciojebców półmuzgi

 2. Paweł pisze:

  Niech sobie protestują jak chcą, ale od kościołów im wara. Nawet w czasach stalinowskich komuniści ani Niemcy w czasie II wojny światowej nie wdzierali się do kościołów podczas mszy.

 3. robot pisze:

  Strasz kościelna – synowie księży, ciepłe chłopaki.

 4. Mark pisze:

  Widać kto redaguje te artykuły – wstydcie się potomkowie komuchów,

 5. Prospero pisze:

  Ale bo to ja nie rozumiem. Niech panienki wybudują sobie kościół i tam biegają z hasłami na tekturkach. I niech oddadzą prezenty i kasę jakie dostały z okazji I Komunii Świętej, bo jak widać I Komunia się nie przyjęła, organizm odrzucił.

  • Brawo panienki pisze:

   Ale te „panienki” zbudowały za swoje ten kościół za swoje podatki i konkordat 2mld rocznie więc jak mają ochotę to roz….lić to mają prawo. Jaki prezent na komunię ksiądz pogłaskał po kroczu ?

   • Retro pisze:

    czuć ten poziom rewolucyjnej grzeczności i smród postępowego komunixmu. Kościół św Krzyża zbudowano trochę wcześniej drogie dziecko.

 6. paca pisze:

  Bo to była zła kobieta. Na dodatek wyszkolona co nie uszło uwagi Jarosława.

 7. RED pisze:

  Mendelówy myślały, że normalnych mężczyzn przesiłują. Otaczają sie takimi Margot to ich zdziwiło, że facet jest silniejszy.

 8. kik pisze:

  Armia Rotschilda, z polskiej sekcji nazywanej armią króla żydowskiego spisała się na medal. Rotschildowe będą z nich dumni.

 9. Normalny pisze:

  Ej bezmózgi. Zanim skomentujecie, możecie oglądnąć film z zajścia. Dzięki temu wasze wypociny będą mieć jakiś sens. Dla leniwych powiem, że panienka została sprowadzona po schodach, może nawet zbyt delikatnie. Zachęcam do oglądnięcia

 10. Retro pisze:

  To może ja napiszę jak było naprawdę bo każdy może obejrzeć na youtubie. Panowie wzięli dziewczynę pod ręce i sprowadzili ją ze schodów. Pisanie że ktoś ją zrzucił jest CELOWYM ŚWIADOMYM KŁAMSTWEM. A policja owszem przyglądała się biernie jak chuligani próbują zdemolować kościół. Czepianie się o maseczki jest już czałkiem kuriozalne skoro cała manifestacja satanistek była niezgodna z ograniczeniem zgromadzeń do 5 osób! KON-STY-TUC-JA!!! 🙂

  • Paweł pisze:

   Akurat konstytucja w art. 57 mówi o wolności do zgromadzeń i nikt nie ma prawa tego zakazywać jakimś rozporządzeniem. Wolność zgromadzeń można ograniczyć tylko ustawą – patrz też art. 31 ust. 3.

 11. Paweł Waldek pisze:

  O, jak ślicznie WPR opowiedział się po jednej stronie sporu. Przytłacza mnie obiektywizm redakcji

 12. Milena pisze:

  Brawo Straż

 13. kraczek pisze:

  A tak, widzieli wszyscy w TV, jak jakaś wychudła suka biegała przed kościołem i chciała wejść do środka z jakąś tekturą, pewnie z wulgarnym plakatem.

 14. robot pisze:

  Pruszków nieustająco w awangardzie patologii. Jak nie mafia to naziole.

 15. Kros pisze:

  Bea maseczki, udokumentowane na zdjęciach, no to składajmy zawiadomienia do sanepidu i na policję. A tak na prawdę to nie dziwię się że bakiewicz używa siły, bo do rozmowy trzeba mieć trochę rozumu, pewnie więcej niż jego na to stac

  • robot pisze:

   Te bruzdy dotykowe…właściwe dla pewnego zespołu wad genetycznych – co jakiś czas temu wychwycił ksiądz profesor o niepolskim nazwisku.

  • Retro pisze:

   Nie zapomnij zgłosić wszystkich tych nirlegalnych zgromadzeń powyżej 5 osób i zgłoś na policję szereg ataków na miejsca kultu religijnego oraz mowę nienawiści wobec jednej grupy wyznaniowej.

 16. Anty-nazi pisze:

  Bąkiewicz puścił bąka.
  Na nic więcej go nie stać. Pacyfikator kobiet.
  Naziści też mieli za nic kobiety i traktowali je przedmiotowo.

 17. Rot pisze:

  Brawo straż !!!
  Kosciol to nie miejsce dla satanistów!!!

 18. ksiąc zardzewiałe oko pisze:

  A może mały bączek mówił do księdza tatusiu stąd jego ciepły stosunek do panów w czarnych sukienkach ? Sam na księdza się nie zakwalifikował bo powolny na umyśle. Teraz inspirację czerpie z Republiki Weimarskiej – zamarzyły mu się własne Sturmabteilungen. Dużo tam ciepłych chłopaków ale się wstydzą. Podobno przed kościołem nie tylko użył przemocy wobec drobnej kobiety ale i okradł ją.

 19. denis pisze:

  Katonazole biją ludzi a policja się przygląda ?! Czy to nie jest niedopełnienie obowiązków ?

 20. Rufus pisze:

  W końcu przychodzą do kościołów zaczerpnąć Bożej nauki. Pan Bóg tak długo na nich czekał. Może się jeszcze opamiętają.

  • Anonim pisze:

   Jakby mamusia nauczyła cię czytać a nie wierzyć w byle co to byś wiedział że przyszli nauczyć kościół podstaw moralności i traktowania człowieka z godnością…

 21. kajfasz pisze:

  może niech ta „strasz” pilnuje dzieci w kościołach, żeby krzywda im się nie stała ze strony batmanów

 22. AntyBąk pisze:

  Bąkiewicz pokazał swoją prawdziwą twarz – DAMSKI BOKSER. Swoją żonę też Bąkiewicz spycha ze schodów albo bije? Jak mawia porzekadło – KULTURĘ OSOBISTĄ WYNOSI SIĘ Z DOMU! Widać że nie wyniósł jej za wiele.

  • bączysko pisze:

   zamiast się rzucać na ludzi może bąkiewicz niech pospłaca długi okradzionym kontrahentom ? jest przykazanie nie kradnij, śmierdzący bączku ? giełdy długów pełne ofert…

  • Onlypeace pisze:

   No to mamy równouprawnienie czy nie? feministką jak facet w japę też powinna chcieć dostać

 23. Wacek pisze:

  Bardzo dobrze. Uzbroić się w widły. Będą mieć przedsmak tego co ich czeka. Oni mają własne satanistyczne kościoły. Niech tam idą drzeć mordy.

 24. Piotrek. pisze:

  Andrzej 58 .To i niech procesje chodzą w kościele a nie po ulicach .

  • Aga pisze:

   nie podobają się procesje katolickie to droga wolna za wschodnią lub zachodnią granicę a najlepiej do islamabadu … tam będziesz miał wolność słowa i wyznania!

   • Grzegorz pisze:

    Aga, ty tępa dzido, my Słowianie mieliśmy własne religie, jeszcze niektóre zwyczaje są kultywowane, mitologia żydowska podstępem, żelazem i ogniem wtargnęła na nasze ziemie, czas ją usunąć na Perona! Ponad 1000 lat okupacji to już stanowczo za długo.

  • Emil pisze:

   Tak jest 🙂

 25. paca pisze:

  O mało co hitlerek skrzyknął paru oprychów i pokazał jak się spuszcza kobiety po schodach. Oni mają w tym wprawę. Bohatery.

 26. andrzej 58 pisze:

  I dobrze zrobili. Protestować niech sobie protestują na ulicy. A od kościołów im wara.

 27. WPR24PL pisze:

  A jak się ta informacja ma do regionu?

 28. wiki pisze:

  Na szczęście nikomu głowy nie odrąbali a w meczecie kto wie jakie by były reakcje na takie wtargnięcie

 29. Gość2 pisze:

  Lewactwo najpierw darło mordy „To jest wojna !”, ale jak dostali po ryju to płacz. 🙂

 30. rqewr pisze:

  Do czego ten kaczyzm nas doprowadzi…

 31. olaf pisze:

  całe szczęście katoliccy talibowie to mniejszość w tym kraju.

 32. aa pisze:

  Te lewackie towarzystwo co tak domaga się aborcji jest gorsze w łóżku od katolików-to są badania naukowe i to wiarygodne. Gdy mężczyzna i kobieta nie kochają się i nie szanują to seks jest jedynie kopulacją bez orgazmu. Szukają coraz innych podniet, szarpią się , walą w anal co jest totalnym błędem. To jest towarzystwo niezaspokojone. I niech nikt nie mówi, że Kościół zabrania tego czy owego, bo jest taki franciszkanin ojciec Knotz, który prowadzi stronę o małżeństwie i życiu seksualnym dogłębnie zgłębiając wszystkie problemy i co najważniejsze nie ma nic złego w pieszczotach wstępnych gdy żona bierze penisa w usta , aby podniecić męża, tak samo różnorodne pozycje są dozwolone. Oświecajcie się.

 33. Deko pisze:

  Brawo nie wpuszczać do kościołów

 34. ar pisze:

  Bardzo dobrze, że zostali wyrzuceni bo to hołota bolszewicka profanująca święte obrzędy. Czy ktoś zakłóca spotkania lóż masońskich i zebrania feminazistek w ich lokalach??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły