Prokuratura potwierdza: samobójca był z Grodziska

Region

20-letni mężczyzna, który zabił się blisko tydzień temu, pochodził z Grodziska. Wciąż nieznane są wyniki sekcji zwłok samobójcy.

O zdarzeniu informowaliśmy w sobotę. Młody mężczyzna wysadził się w powietrze we wsi Szczęsne koło Grodziska. Podawaliśmy wówczas nieoficjalnie, że samobójca był mieszkańcem Grodziska. Te dane potwierdziła Monika Lewandowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Śledczy wciąż zakładają samobójstwo. Powodem są trzy listy pożegnalne. – Ze względu na dobro rodziny, nie chcę ujawniać, co w nich było – powiedziała Lewandowska.

Wiadomo, że 20-latek był „miłośnikiem” materiałów wybuchowych. W przeszłości był karany za trzymanie ich w domu. Po czwartkowym zdarzeniu w jego mieszkaniu zabezpieczono dużą ilość trotylu, zapalniki elektryczne i urządzenia nadawczo-odbiorcze.

Wciąż nieznane są wyniki sekcji zwłok mężczyzny, która miała być przeprowadzona we wtorek. Nowe fakty do sprawy może wnieść również ekspertyza pirotechników.

  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.