Prezenty dla zwierzaków od uczniów

Milanówek

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Milanówku zorganizowali gwiazdkę czworonogom. Dzieci podarowały paczki z karmami dla zwierząt do schroniska.

Wielkim a przede wszystkim szczerozłotym sercem wykazali się uczniowie z klas 1-3 z Milanówka. Dzieci przystąpiły do akcji zatytułowanej „Oszczędzamy – pomagamy”. Inicjatywa zmierzała do uświadomienia uczniom, że warto oszczędzać w sposób systematyczny.

Dzięki akcji dzieci nauczyły się rozsądnego gospodarowania nawet niewielkimi sumami pieniędzy. Pod koniec przedsięwzięcia uczniowie wraz z nauczycielami podliczyli środki zebrane w skarbonkach klasowych. Zgromadzone fundusze przekazano na zakup karmy dla zwierząt ze schroniska w Milanówku. Milanowskie czworonogi otrzymały wyjątkowy świąteczny prezent od dzieci. Wsparcie to zapewni na dłuższy czas zapotrzebowanie na żywność w schronisku.

Szkolna inicjatywa wpisała się również w cel akcji organizowanej przez MEN – „Razem na święta”.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Prezenty dla zwierzaków od uczniów”

  1. Sskk pisze:

    Czy do jakiegoś Domu Dziecka też wysłano paczki? A może chociaż do jakiejś jadłodajni???

  2. Anonim pisze:

    Teraz Owsiakowi niech użebrzą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły