Prezentacja nowego modelu Mazdy CX-30 w Bemo Motors!

Materiał Partnera

W dniach 27-29 września w salonie Mazda Bemo Motors przy al. Krakowskiej 169 w Warszawie odbędzie się ciekawe wydarzenie – Mazda Experiance Days. Podczas tych kilku dni będzie można poznać bliżej SUV-a nowej generacji Mazdę CX-30.

Ostatni weekend września będzie okazją do tego, aby zapoznać się z nowością od Mazdy, modelem CX-30. To propozycja dla osób szukających nowoczesnego, kompaktowego SUV-a. Wymiary tego auta ułatwiają sprawne poruszanie się po mieście, a podwyższona sylwetka zapewnia przestronne wnętrze. Ponadto wygląda po prostu zjawiskowo. Długo można by pisać o nowym modelu Mazdy, jednak najlepszym sposobem zapoznania się z nim będzie bezpośredni kontakt.

Dlatego salon Mazda Bemo Motors przygotował dla klientów dni otwarte, podczas których z bliska będzie można poznać Mazdę CX-30 i wybrać się na jazdę próbną! Ponadto przygotowano liczne atrakcje m.in. wystawę prezentującą cechy nowej generacji samochodów Mazdy, a także niespodzianki dla najmłodszych gości. Zostanie postawiony jeden z modeli Mazdy w białym kolorze, którego karoserię ozdobią dzieci przy pomocy specjalnych farb.

To nie wszystko. Podczas Mazda Experience Days będzie odbywał się konkurs, w którym nagrodą będzie bezpłatne użyczenie nowej Mazdy CX-30 na cały tydzień wraz z weekendem w SPA oraz spotkaniem ze słynnym mistrzem kierownicy Krzysztofem Hołowczycem.

Wydarzenie odbędzie się od 27 do 29 września, w godzinach otwarcia salonu Mazda Bemo Motors (al. Krakowska 169, Warszawa).

Patronat medialny nad tym wydarzeniem objął portal WPR24.pl.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.