Prawie 3 mln zł na piastowskie drogi

Piastów

Władze Piastowa otrzymają prawie 3 mln zł na dwie inwestycje drogowe. Chodzi tu o przebudowę ul. Norwida oraz ul. Sułkowskiego.

Dokładnie 2,8 mln zł otrzyma piastowski magistrat z Funduszu Dróg Samorządowych. W połowie grudnia wojewoda mazowiecki Konstanty Radziwiłł oraz burmistrz Piastowa Grzegorz Szuplewski podpisali umowy na dofinansowanie dwóch inwestycji drogowych.

Piastów uzyskał środki na dwa zadania. Pierwsze to zakończona w pierwszej połowie roku przebudowa ul. Norwida. Tu wysokość dofinansowania wyniosła prawie 1,8 mln zł. Drugie zadanie to przebudowa ul. Sułkowskiego (wysokość dofinansowania prawie 1 mln zł). W przypadku ul. Sułkowskiego pierwsze prace już się rozpoczęły, jednak intensywne roboty będą prowadzone na początku przyszłego roku.

Pieniądze z dofinansowania trafią na konto piastowskiego magistratu jeszcze w tym roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 33

33 odpowiedzi na “Prawie 3 mln zł na piastowskie drogi”

 1. Jarecki pisze:

  Nie prowadzone są żadne roboty na ul. Sułkowskiego. Ktoś kto mówi, że są i to intensywne jest kłamcą.

 2. POL pisze:

  ciekawostką jest to co kiedyś mówił burmistrz „będziemy inwestować tylko w zadania gdzie będzie możliwość uzyskania dofinansowania”, a jak nie będzie dofinansowania to inwestycji nie będzie ? A co z rzeczywistymi potrzebami mieszkańców jeżeli nie będą się wpisywały w programy oferowanie przez rządy i jak zabraknie pieniędzy z UE.

 3. Weteran pisze:

  Argumenty używane przez strony konfliktu z tego forum są nadzwyczaj miałkie !
  Widać że jednym szwankuje pamięć a drugich wymóżdżyło 500+.
  Szkoda czasu na takie potyczki !

 4. Piotr pisze:

  W Końcu DOŚĆ ZŁODZIEJSTWA!
  TYLKO Z TYM RZĄDEM BĘDZIE LEPIEJ I BEZPIECZNIEJ!
  NIE WIERZCIE LUDZIE PROPAGANDZIE, OTWÓRZCIE OCZY I ZOBACZCIE, ŻE TERAZ JEST LEPIEJ I BĘDZIE CORAZ LEPIEJ!
  NIE WUERZCIE PROPAGANDZIE ANTYPISOWSKIEJ!
  TYLKO Z OBECNYMI RZĄDZĄCYMI BĘDZIE LEPIEJ, DLA GOSPODARKI POLSKI I DLA POLAKÓW!

  • Q pisze:

   JESTEŚ ZAKŁAMANYM MANIPULATOREM KTÓRY NIE WYCHODZI ZE SWOJEJ JASKINI TFU ZDRAJCO POLAKÓW JESTEŚ POLITYCZNYM KLAKIEREM NA ROZKAZY LUB Z LUBOŚCI DO PISOWSKICH ELIT KTÓRYM „SIĘ NALEŻY” AFERZYŚCI Z BANASIEM I NBP NA CZELE PRECZ Z KOMUNĄ PIOTROWICZE!!!!

  • Q pisze:

   RAZ JEDEN NICK RAZ DRUGI, DUMNY JESTEŚ APARATCZYKU WŁADZY? ZA KOMUNY NADAWAŁBYŚ SIĘ NAJLEPIEJ NA DONOSICIELA I TW TFU ZDRAJCO SOLIDARNOŚCI ZWYKŁY PARTYJNY APARATCZYK A LUDZIOM NOWE PODATKI I DROŻYZNA OPŁATA PALIWOWA I PODWYŻKA PRĄDU O 12%

  • Polak pisze:

   tu nie trzeba propagandy anty pisowskiej, wystarczy tylko popatrzeć co te nieuki robią z Polską, jak Polska jest spostrzegana za ich rządów w Europie,……….

 5. Brwinowianin pisze:

  trzeba zawsze starać się obiektywnie oceniać, a nie wdawać w politykę. Przecież na łamach WPR24 już dawno był artykuł o przekazaniu środków w ramch progrmau rozwoju dróg samorządowych, co jest projektem Prawa i Sprawiedliwości.
  Faktom nie zaprzeczajcie

  • Q pisze:

   CO KŁAMIESZ?! NIE SŁYSZAŁEŚ O SCHETYNÓWKACH CZYLI Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych! – − wspólna nazwa dwóch następujących po sobie programów wieloletnich, mających na celu udzielanie jednostkom samorządu terytorialnego dotacji celowych z budżetu państwa na dofinansowanie zadań własnych w zakresie przebudowy, budowy lub remontów dróg powiatowych i gminnych. od 2008 – 2011 3 mld zł a od 2012-2015 3,2 mld zł – TO WŁAŚNIE PO ZACZĘŁA TEN PROGRAM WSZYSCY PISOWCY TO KŁAMCY!

   • Kamila pisze:

    Co Ty piszesz?!
    Weź sie otrząśnij!
    Co za bzdury! „Schetynówka”…
    😂😂😂😂😂😂

    • Q pisze:

     TO FAKT I CO ŁYSO CI IGNORANCIE BEZ WIEDZY. WYGUGLUJ SOBIE SŁOWO SCHETYNÓWKA DAŁEM RÓWNIEŻ TYTUŁ OFICJALNY BUAHAHHAHAHA CO ZA BADZIEWIARZ i DALEJ PODAJE SIĘ ZA KOBIETĘ TYM RAZEM 9 MINUT ODSTĘP OD POSTA O NICKU PIOTR – JESTEŚ ZAKŁAMANYM MANIPULATOREM BEZ ŻADNEJ WIEDZY

 6. raudik pisze:

  Tymczasem w Pruszkowie inwestycje finansujemy sami.
  Jak zwykle od wielu lat.
  Każdy dostaje pieniądze a my je wpłacamy i utrzymujemy stanowiska tych , których inne gminy się wstydziły.
  Może pora zaoszczędzić na Waszych stołkach, a pieniądze oczywiście na inwestycje, na które nie chcecie dać dofinansowania.

 7. Monika pisze:

  Q Budżet Polski na 2020 rok będzie pierwszym niedeficytowym od 35 lat!
  A wszystko to jest możliwe – TYLKO TRZEBA BYŁO PRZESTAĆ KRAŚĆ PODATEK VAT, co już stało się wręcz normalnycm dochodem za czasów złodziei z PO-KO-PSL-KUKIZ15 !

  • Q pisze:

   KRADNĄ PIENIĄDZE Z OFE DLATEGO NIE MA DEFICYTU!!! CZŁOWIEKU OTWÓRZ OCZY SAM PIS MÓWI ŻE TYLKO DZIĘKI TEMU BĘDĄ MIELI 40 MLD ZŁ W BUDŻECIE! Z NASZYCH PIENIĘDZY! ZACZNIJ MYŚLEĆ, BO GŁOWA BOLI OD TYCH WYPISYWANYCH BZDUR. PISZESZ O VACIE WIADOMO BYŁO ŻE BUDOWLANKA SŁABO PŁACIŁA VAT A CO JEST TERAZ? BUDOWLANKA VAT PŁACI ALE DOM WYBUDUJESZ 30-40% DROŻEJ NIŻ PARĘ LAT TEMU – KTO ZA TO PŁACI? OBYWATEL!

   • Darek pisze:

    Dobrze gadasz. Brat 5 lat temu wybudował dom za 250 tys zł, ten sam dom siostra budowała teraz 350 tys zł. Jak pis wprowadził ustawę z odwróconym vatem w budowlance to wszystko od razu poszło 30 % do góry, a tak teraz się chwalą większym budżetem hahaha naszym kosztem. O kredytach już nie wspomnę, weź teraz kredyt a 4 lata temu, jaka różnica w racie

    • Monika patriotka pisze:

     Dareczek, tylko państwo które ma ściągalnośc podatkowoą może być bogate. Zobacz sobie na przykładzie chociazby Szwajcarii jakie tam ludzi epłacą podatki. Ale oni je płacąc wiedzą że jest to postawa patriotyczna służąca rozwojowi kraju.
     A czy ty masz takie poczucie ???
     Wolałeś jak okradali Polskę i Polaków za czasów nierządów PO-PSL ?

     • Q pisze:

      PRZESTAŃ KŁAMCO UDAWAĆ KOBIETĘ PISOWSKI OSZUŚCIE JESTEŚ DOJONY PRZEZ PIS I KRZYCZYSZ MAŁO DOJNA ZMIANA WYPALIŁA CI MÓZG.
      @Darek – dokładnie masz rację, ale pisowcy tego nie widzą, w dodatku podstawiają się pod kobiety – to trzeba nie mieć honoru

     • piastowiak pisze:

      Ja nie chcę, aby mi państwo coś dawało. Ja chcę, aby państwo mi nie zabierało. Niech obniżą podatki. Precz z socjalizmem.

   • Prudnik pisze:

    Q, sam sobie odpowiadasz antypolski oszołomie ?

    • Q pisze:

     Na jakiej podstawie KLAKIERZE pisowski tak kłamiesz, znowu piszesz po 2 minutach od postu rzekomo kobiety „monika patriotka” LECZ SIĘ PISOWSKI OSZOŁOMIE, KŁAMCO ZDROJCO TFU

  • Q pisze:

   I po co pisowski propagandysto podpisujesz się pod nickiem kobiety? Wstydu nie macie. 3 minuty po swoim poście murgrabiaprawicowy napisałeś post z nickiem monika z tego samego komputera – NIE WSTYD CI OSZUŚCIE?

  • Piotr pisze:

   Dokładnie!
   W KOŃCU PRZESTALI KRAŚĆ!
   I OBY NIGDY WIECEJ TAKICH POLITYKÓW, WTEDY BĘDZIE LEPIEJ!

   • Q pisze:

    NIE TYTUŁUJESZ SIĘ MONIKA ALBO KAMILA KŁAMCO PISOWSKI? BEZ HONORU PASZOŁ DO PUTINA KOMUNISTO PISOWSKI ZŁODZIEJU 200 MLD ZŁ Z OFE!!!!!!! ZUS 30 % DO GÓRY SKŁADKI PODNIEŚLI I JESZCZE ŚMIESZ PISAĆ ŻE PRZESTALI KRAŚĆ?!

 8. MurgrabiaPrawicowy pisze:

  trzeba PODKREŚLIĆ, że pomimo programów socjalnych rząd również daje pieniądze gminom na drogi loklane !
  A pamiętacie co mówił MER ROSTOWSKI (PO)?
  – Polski nie stać na to i stanie się krach 🙂 !
  Tak kłamią w TVN, chcą Wam dać to poczucie państwa biednego, które nie może sę rozwijać .

  • Q pisze:

   ILE ZAPOŻYCZYLI KRAJ W 4 LATA? – 200 MLD ZŁ! ILE UKRADLI Z OFE? – 200 MLD ZŁ! ILE NOWYCH PODATKÓW I OPŁAT WPROWADZILI? – OK. 50!!! O ILE PODNIEŚLI SKŁADKI ZUS? – +30%!!! O ILE WSZYSTKO ZDROŻAŁO WZGLĘDEM 2015 ROKU? – O 15-20%!!! … O CZYM TY BREDZISZ?

   • MurgrabiaPrawicowy pisze:

    co ty bredzisz ? Proszę, wyłącz antypolski tvn i zacznij się rozwijać , a nie pogłębiać w sobie poczucie nieszczęśliwości 🙂
    Szczęśliwego Nowego Roku 2020 ! Głowa do góry przyjacielu

    • Q pisze:

     TO SĄ FAKTY!!! A DANE OGÓLNO DOSTĘPNE. RÓWNIEŻ RZĄDOWE!!! ŻYJESZ W INNEJ RZECZYWISTOŚCI RYSOWANEJ PRZEZ PROPAGANDĘ I PRZESTAŃ PISOWCU SWOJE PARANOJE TVNOWSKIE OPOWIADAĆ, BO KAŻDY KTO ŻYJE TO WIE JAK JEST DROŻEJ. WODA DROŻSZA, PALIWO DROŻSZE, ŚMIECI DROŻSZE, ŻYWNOŚĆ DROŻSZA, UBEZPIECZENIA DROŻSZE, KREDYTY DROŻSZE PRZEZ PODATEK BANKOWY ITD. KTO ZA TO PŁACI????

     • Darek pisze:

      Q nie ma sensu dyskutować chyba gościu mieszka w jaskini z której nie wychodzi i jedzie na rydzykowych mediach albo tvpis. Życia nie zna lewak podszywający się pod prawicowca w dodatku

  • Siekierezada pisze:

   DOKŁADNIE, Tusk lider antypolskiej opozycji PO-KO kiedyś mówił, Polski nigdy nie będzie stać na lepsze drogi lokalne, zapomnijcie o tym ! Okazuje się że kłamał, jak kłamie cała opozycja

   • Q pisze:

    ZNOWU TO SAMO ODSTĘP MINUT OD POSTÓW, MANIPULANCIE MYŚLISZ ŻE PRAWDZIWI POLACY SĄ GŁUPI WIDZĄ TĄ TWOJĄ I OGÓLNIE WASZE PISOWSKIE OSZOŁOMSTWO PLUGAWY OSZUST BEZ HONORU PODAJĄCY SIĘ RAZ ZA KOBIETĘ RAZ ZA KOGOŚ INNEGO

   • piastowiak pisze:

    Tusk = Teraz usłyszycie same kłamstwa. PiS zaś to tfu socjaliści przez których wszystko drożeje. Jedni warci drugich. Wszyscy won.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły