Prawdziwe sushi? Smart Sushi

Art. Sponsorowany

Być bliżej Japonii, będąc tak daleko, nie da się bardziej. Smart Sushi to nie tylko zaspokojenie głodu, to podróż w stylu #japanstyle. I to najwyższych lotów.

Pasja, profesjonalne podejście do tematu, świeże ryby, oryginalne japońskie składniki, produkty najwyższej jakości – poprzez połączenie tych elementów powstało sushi w stylu smart. Oczywiście potrzebna jest jeszcze szczypta pasji i zaangażowania. Sam efekt kuchni na światowym poziomie trzeba utrzymać otwartością i pozytywną atmosferą jaką odnajdziemy we wnętrzu lokalu. Takie miejsce znajduje się w Podkowie Leśnej.

– Na lokalnym rynku istniejemy już 8 lat. Większość z moich współpracowników jest od samego początku. To dlatego, że tworzymy sztukę, jaką jest japońskie sushi, a nie tylko jedzenie. Robimy to z zamiłowania do naszej pracy, do doskonałych i oryginalnych potraw. – Produkty są ważne. Składniki muszą być świeże, ryby oczywiście, że najwyższej jakości, ale restaurację tworzą ludzie, którzy w niej pracują, ta wyjątkowa atmosfera przekłada się na relacje z naszymi Gośćmi i zaprzyjaźnionymi firmami. Rodzina Smart jest potężna! To ludzie z pasją – mówi Magdalena Jaskulska, założycielka Smart Sushi.

Warto dodać, że kucharze oraz sushi masterzy szkolili się w Azji. Nauki pobierali między innymi w Tajlandii i Wietnamie. Stąd w ofercie również kuchnia tajska. Smart Sushi serwuje np. makaron Padthai, którego receptura została przywieziona z Tajlandii przez szefa kuchni – Wojciecha Kościołowskiego. Zupa Miso, Tom Yum, japoński makaron Udon i perożki Gyoza – wystarczająco rozpaliliśmy Waszą wyobraźnię?

Smart Sushi zdobyło wyróżnienie „Orły Gastronomii 2019”. Otrzymali je liderzy branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Restauracja zaraża również pasją innych i organizuje warsztaty z przyrządzania sushi! Więcej informacji pod podanym niżej numerem telefonu:

Smart Sushi
05-807 Podkowa Leśna
ul.Gołębia 26
tel.: 503 572 682
@: smartsushi@smartsushi.pl
www.smartsushi.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.