Przedłużony dyżur policjanta

Grodzisk Maz.

Funkcjonariusz grodziskiej drogówki podczas jazdy prywatnym samochodem zauważył dziwnie zachowującego się kierowcę. Policjant po służbie ujął pijanego kierującego.

Kilka dni temu policjant Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim z wydziału drogowego podczas jazdy swoim samochodem zauważył pijanego kierowcę. Pomimo, że funkcjonariusz był już po służbie, postanowił uniemożliwić dalszą jazdę nietrzeźwemu kierującemu.

– Funkcjonariusz drogówki podczas przemieszczania się do miejsca zamieszkania zauważył kierowcę Peugeota, który nie utrzymywał prostego toru jazdy. Policjant natychmiast zareagował na niebezpieczne manewry kierującego, zajechał mu drogę i zmusił do zatrzymania. Podejrzewając, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, na miejsce wezwał kolegów pełniących nocną służbę na terenie powiatu grodziskiego – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Policjanci drogówki szybko potwierdzili, że zatrzymany 24-latek ma w organizmie 1,5 promila alkoholu. Obywatel Ukrainy trafił do celi, a jego samochód został odholowany. Mężczyzna usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. – dodaje.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, mandat a także utrata prawa jazdy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Przedłużony dyżur policjanta”

  1. roro pisze:

    a po wszystkim pojechał razem z kolegami do Warszawy, pacyfikować demonstrację, aby pałować kobiety blokujące sejm. brawo milicja. niech żyje. Taki „wizerunek” drodzy stróże prawa zostanie zapamiętany na długo. W większości głosowaliście na pis i to pis zrobił wAM taki PR.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły