Pożegnanie księdza Jurczuka

Milanówek

W nocy z 10 na 11 kwietnia zmarł ksiądz Stanisław Jurczuk. Pogrzeb odbędzie się 16 kwietnia, a uroczystości pogrzebowe będą transmitowane. Pogrzeb będzie miał charakter prywatny.

Ksiądz Jurczuk był założycielem i prezesem Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej. W latach 1997-2001 był doradcą prezesa Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Ksiądz Jurczuk był dyrektorem Domu Pomocy Społecznej w Brwionowie oraz Domu Rehabilitacyjno-Opiekuńczego w Milanówku.

Zmarł nagle i niespodziewanie. Msza pogrzebowa odbędzie się 16 kwietnia o godzinie 12.00 w kościele św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku. Ksiadz Jurczuk zostanie pochowany na miejscowym cmentarzu. Pogrzeb z uwagi na stan pandemii będzie miał formę prywatną.

Wszystkich, którzy chcieliby pożegnać księdza kanonika Stanisława Jurczuka informujemy o możliwości wzięcia udziału w transmisji mszy pogrzebowej. Będzie ona dostępna na stronach: Parafii Św. Jadwigi Śląskiej w Milanówku i Urzędu Miasta Milanówka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.