Pożar w warsztacie

Pruszków

Przed godz. 15.00 wybuchł pożar w warsztacie samochodowym znajdującym się na terenie Pruszkowa. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Informację o tym zdarzeniu wysłał nam czytelnik Andrzej. – W Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi pali się warsztat samochodowy. Na miejscu są dwa wozy strażackie i karetka – czytamy w wiadomości wysłanej na adres: kontakt@wpr24.pl.

Strażacy szybko uporali się z pożarem. – Działania zakończyliśmy około godziny 15.20. Ogień ugaszony w fazie początkowej, nie zdążył się rozwinąć. Było to kilka metrów kwadratowych, który nie wyrządził większych strat. Na miejscu znajdowały się dwie jednostki pożarnicze – wyjaśnia kpt. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Co było przyczyną pożaru? – Wnętrze warsztatu było dogrzewane piecykiem. Przypuszczamy, że prawdopodobnie to urządzenie mogło przyczynić się do wystąpienia pożaru – zaznacza Kroć.

Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. – Poszkodowany mężczyzna z urazem głowy trafił do Szpitala Powiatowego w Pruszkowie – wyjaśnia Maciej Sikorski, rzecznik prasowy Falck Medycyna.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.