Pożar w kamienicy przy ul. Komorowskiej

Pruszków

W Pruszkowie doszło do pożaru kamienicy przy ul. Komorowskiej 9. Trwa akcja gaśnicza. Trzy osoby zostały poszkodowane.

Na miejscu działa 10 zastępów straży pożarnej. – Trzy osoby zostały poszkodowane. Dwie zostały przewiezione karetkami do szpitala. Kolejną z miejsca pożaru zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – poinformował nas dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Z budynku zostało ewakuowanych 24 mieszkańców. – Strażacy starają się opanować ogień, by ten nie zajął dachu – zaznacza dyżurny.

W akcji uczestniczą m.in. jednostki JRG Pruszków, OSP Piastów, OSP Nowa Wieś i OSP Nadarzyn, pogotowie ratunkowe i straż miejska. Na miejscu jest również prezydent Pruszkowa Paweł Makuch.

Więcej szczegółów wkrótce.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 16

16 odpowiedzi na “Pożar w kamienicy przy ul. Komorowskiej”

 1. Xxx pisze:

  Lądował śmigłowiec, to po cholerę mamy szpital 600 m dalej?

 2. Anonim pisze:

  nowiutki tebesiak przy Armii Krajowej już gotów do zamieszkania, prawdziwy pałac , teraz tylko spalić jakieś mieszkanko komunalne i nowiutkie mieszkanko za friko gotowe do odbioru, podobnie było z pożarem na Pięknej kilka lat temui mialo związek z budową komunalnych apartamentowców na Studziennej

  • MIESZKANIEC pisze:

   Nikt Z ULICY PIĘKNEJ NIE MIESZKA NA STUDZIENNEJ NIE PISZ GŁUPOT IDIOTO,A SKĄD WIEM BO JESTEM MIESZKAŃCEM I PRAKTYCZNIE WSZYSCY WRÓCILI PO REMONCIE A JEŻELI NIE TO MAJĄ MIESZKANIE O TAKIM SAMYM STANDARDZIE.NIE PISZ GŁUPOT KRETYNIE

  • Robert pisze:

   Poproszę admina o sprawdzenie kto dokonał tego wpisu oraz usunięcie. Niepotwierdzone informacje, hate, oczernianie i kłamliwe oszczerstwo. Proszę administratorów o usuwanie takich wpisów. Zginęły conajmniej 2 osoby, a jakiś troll karmi swoje urojenia i stosuje hate bez żadnych dowodów.

  • Dr. Huckenbush pisze:

   Debilu, dwie osoby nie żyją, trzecia, walczy o życie w szpitalu. Myślisz że, aż tak zaryzykowali?!!

  • Maliba pisze:

   Ty widziałeś jak pałac na wygląda? Mieszkania na zakatnej dawno przydzielone podjudzaczu

  • jarrro pisze:

   Jasne. Nawet warto zginąć zeby tylko mieszkanie dostać. Jak zazdrościsz to podpal swoje i wystąp od razu do miasta po komunalne

  • P. pisze:

   Jestem osobą z pożaru z komorowskiej .. jakim trzeba być podłym debilem żeby pisać takie komentarze.. zginęli niewinni ludzie.. czasem warto ugryźć się w język.

 3. robot pisze:

  Kto następny chce remont na koszt miasta ? Miasta ?

 4. Nicku pisze:

  Komorowska 9. Sprostowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły