Pożar na Stalowej. Nie żyje jedna osoba

Pruszków

We wtorkowy wieczór na ulicy Stalowej w Pruszkowie doszło do pożaru budynku mieszkalnego. W trakcie gaszenia ognia strażacy znaleźli ciało.

O tym tragicznym zdarzeniu zaalarmowali nas czytelnicy pisząc na skrzynkę kontakt@wpr24.pl. Z pytaniem o szczegóły zwróciliśmy się do pruszkowskiej straży pożarnej. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 20.50. Niestety możemy mówić o jednej ofierze śmiertelnej, druga osoba opuściła budynek i prawdopodobnie to ona wezwała pomoc. Na parterze budynku strażacy odnaleźli zwęglone zwłoki. W akcji brały udział cztery zastępy straży pożarnej. Pożar dość szybko udało się opanować. Na miejscu pracują policja i prokuratura – mówi nam mł. bryg. Karol Kroć, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Pożar na Stalowej. Nie żyje jedna osoba”

 1. Asd pisze:

  Pruszkowianin się dogrzewał??

 2. ???????????????? pisze:

  To ktoś z normalnego domu, czy z tych patologicznych, złodziejskich i pijackich kamienic?

  • Zgnij pisze:

   Jako mieszkanka Stalowej – super, ze Twoj umysl zatrzymal sie 20 lat temu, oby tak dalej!
   Nawet jesli byl to jakis pijaczek, czego nie wiadomo, to zapewne bylo to miejsce gdzie mogl zyc i tam zmarl. Ogarnij swoj waski swiatopoglad albo gorzkniej dalej.

  • Ppff pisze:

   Pewnie z kamienic w których kiedyś mieszkałeś zanim wyprowadziłeś się na os. Staszica.

 3. Kamra masta pisze:

  Foto HD… uj w upe, a konkretnie gdzie to na stalowej? Bo foto mnie troche zmyliło… To stalowa?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły