Powstańców i Gomulińskiego zamknięte od wtorku

Pruszków

Przypominamy, że od 10 grudnia całkowicie zamknięte dla ruchu będą dwie ulice w centrum Pruszkowa. Powód to remont nakładki asfaltowej. Dobra informacja jest taka, że prace mają przebiegać szybko.

Zakaz wjazdu na ulice Powstańców i Gomulińskiego zacznie obowiązywać we wtorkowy poranek. Dokładnie na godz. 6.00 rano wykonawca zaplanował rozpoczęcie swoich działań. Utrudnienia potrwają do soboty, 14 grudnia, do godz. 22.00. – Zamknięcie ulic odbędzie się na fragmencie od nowo przebudowanego odcinka ulicy Gomulińskiego, do nowo wybudowanego ronda na ulicy Powstańców, Plantowej i Stalowej oraz na fragmencie od nowo wybudowanego ronda na ulicy Powstańców, Plantowej i Stalowej do skrzyżowania ulicy Powstańców z ulicą Piwną. Rondo na ulicy Powstańców, Plantowej i Stalowej będzie cały czas przejezdne – informuje pruszkowskie starostwo powiatowe.

Zakres prac obejmuje sfrezowanie starej nawierzchni, ułożenie nowej nakładki i odtworzenie oznakowania poziomowego. Zajmie się tym firma Efekt, ta sama, która budowała wspomniane już rondo u zbiegu ulic Powstańców, Plantowej i Stalowej.

Objazdami kursować będą miejskie autobusy. Wszystkie szczegóły o zmianach trasy można znaleźć tu.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 19

19 odpowiedzi na “Powstańców i Gomulińskiego zamknięte od wtorku”

 1. art69 pisze:

  Na pewno już wiem na kogo nie zagłosuję następnym razem: jak można wybrać takie dziadostwo jako firmę remontową (żeby nie powiedzieć celniej: „kretynów”.To niby tylko trzy dni ale trzy dni bez możliwości dojechania do domu to trochę sporo. Sam byłem światkiem kilku kłótni kierowców, którzy dojeżdżając do zakazów wjazdów nie mieli możliwości ani jechaania do przodu ani wycofania (przez inne pojazdy,które również p). Na dodatek sytuacja się zmienia np. rano dało się dojechać do pułaskiego a po południu już nie ale jak to mówią „debili nie sieją sami się rodzą

  • Xiao7 pisze:

   Sam najwidoczniej jesteś kretynem jeśli dla ciebie jest to problem. I nie rozumiesz całej sytuacji. Niby dlaczego pracownicy mają wpuszczać kogoś na plac budowy?? Szczególnie jeśli tacy kierowcy jak ty na siłę wpychają się pod maszyny budowlane, raz że narażając się na kolizję i uszkodzenia własnego pojazdu, dwa że tym samym spowalniają pracę.
   Już nie wspominając że należysz pewnie do tych kierowców którzy np. koniecznie musza zaparkować pod samym bankomatem jak chcą z niego skorzystać, bo przecież pozostawienie auta nawet 500 metrów od celu to dla nich wielka tragedia. Tak jak teraz wielką tragedią jest dla ciebie pozostawienie pojazdu kilka set metrów do bloku, eh szkoda że nie da się wjechać bezpośrednio do mieszkania co??

 2. xxtoday pisze:

  Takie „przyjemności” dla mieszkańców na chwilę przed świętami możliwe są tylko w Pruszkowie. Mędrcy myśleli cały rok aż wymyślili. Wioska „przyjazna” mieszkańcom.

  • Xiao7 pisze:

   Ile to lamentu o całe 3 dni pracy jakie zadeklarowała firma remontowa… No a do świat jest jeszcze całe 14 dni.

 3. Xzx pisze:

  Hmm ciekawe gdzie ludzie z całego osiedla maja zostawić auta

 4. Amn pisze:

  A jak odbywał się będzie wyjazd pojazdów z osiedla np. z ul. Wróblewskiego dla których ul. Powstańców jest jedyną drogą tranzytową.

 5. Anonim pisze:

  A co z drogą w kierunku Parzniewa? Przejechać nad tunelem już można, ale droga wzdłuż torów jest dziurawa, nierówna i wąska.

 6. Anonim pisze:

  Zastanawiam się dlaczego nie mogli tego zrobić w dwóch etapach. Najpierw mogliby włączyć odcinek od rodna do torów, a później od ronda do Wojska Polskiego. Zamykając jednocześnie dojazd od ul Staszica i Stalowej odcięli za jednym zamachem kawał miasta. Dobrze, że to firma EFEKT i tylko 4 dni.

 7. Pabloss pisze:

  Przydałoby się jeszcze naprawić chodnik na Gomulińskiego, zwłaszcza w części bliskiej nowemu tunelowi.

 8. Anonim pisze:

  a jak dojechać na osiedle część B ?

 9. Kami pisze:

  A co z mapą objazdów?

  • Paweł pisze:

   Powyżej podany jest link do map.

   • Xiao7 pisze:

    Nie, powyżej nie jest podany link do mapy tylko sama mapa na której nie są rozrysowane objazdy. Nie wspominając o tym ze mapę można powiększyć dopiero poprzez klik na niej prawym przyciskiem myszy i wybrania opcji „otwórz obraz…”

    Już nie wspominam że strona nie jest przystosowana dla osób niedowidzących i niewidomych. Gdyby redakcji na tym zależało to zamiast zwrotu „tu” i przypiętego link ze zmianami kursowania autobusów, link znalazł by się przy słowach „zmianach trasy” lub przy całym zdaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły