Powstaną letnie baseny w Strzeniówce

Nadarzyn

Gmina Nadarzyn uzyskała pozwolenie na budowę letnich basenów w Strzeniówce. Obecnie trwają przygotowania do inwestycji.

Jeszcze w styczniu władze gminy Nadarzyn wybrały wykonawcę letnich basenów w Strzeniówce. Przetarg wygrała wówczas firma Timber Project. Przedsiębiorstwo przygotowało projekt inwestycji.

Wójt gminy Nadarzyn na portalu społecznościowym Facebook poinformował o uzyskaniu pozwolenia na budowę obiektu wodnego. – Gmina Nadarzyn ma już prawomocny projekt z pozwoleniem na budowę „Kompleksu letnich basenów w Strzeniówce przy ulicy Działkowej” wydane przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie. Tym samym pragnę poinformować tych niedowiarków, którzy twierdzili, że do letnich wakacji Gmina nie uzyska nawet zgody na budowę z projektem. Obecnie teren przygotowany jest pod wylewanie płyt betonowych pod baseny, budynki i zjeżdżalnie. Ten etap prac powinien zostać zakończony do końca marca – napisał Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn na portalu społecznościowym Facebook.

Zgodnie z zapowiedziami inwestycja ma zakończyć się na początku czerwca.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Powstaną letnie baseny w Strzeniówce”

  1. Jola pisze:

    Tak to jest Panie Zwoliński, jak się jest częścią totalnej opozycji i zaprasza się na początek kampanii Trzaska (który obiecał 6 linii metra, a teraz będzie budował 6 stacji przez 8 lat). Ogólnie ich hasło to nic się nie da zrobić, ogólny imposibilizm… Proszę się nie dziwić że Panu ludzie nie wierzą, jak Pan zaprasza Rafała, i wspiera takich ludzi… Mamy dość.. chcemy dobrej zmiany w Nadarzynie!! Jest Pan skłócony z Rządem przez co Nadarzyn bardzo dużo traci…

  2. obecna... pisze:

    Super, może już z w tym sezonie będzie można popływać

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły